folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Red Filmi Yapımcısı Hacklendi

Red Filmi Yapımcısı Hacklendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

şu adamı görünce sinirlerim zıplıyor :)

iyide redhack filmini yapan sinema yapımcısının internet sitesi hacklenmiş beyler redhack hacklenmiş gibi yorum yapıp komikleşmeyin :)

ama film üzerine gündem yapıcak bir icraat olmuş bence  redhack koruyamamış anlaşılan yapımcılarını :) adamlar o kadar sizin filmeinizi yaptı insan bakar bu adamların bir açığı varmı serverleri güvenlimi şu bu değilmi   :)

REDHACK in kendi alt yapısında bir sitesi var mı?

free blog paso

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

iyide redhack filmini yapan sinema yapımcısının internet sitesi hacklenmiş beyler redhack hacklenmiş gibi yorum yapıp komikleşmeyin :)

ama film üzerine gündem yapıcak bir icraat olmuş bence  redhack koruyamamış anlaşılan yapımcılarını :) adamlar o kadar sizin filmeinizi yaptı insan bakar bu adamların bir açığı varmı serverleri güvenlimi şu bu değilmi   :)

free blog paso

redhacki savunmak değil amacım zaten sevmemde kendilerini ama

kendi alt yapısında sitelerininı olmaması redhackin hacklendiğini gösterir mi ?

sana selam veren adamın dayak yemesi senin dayak yediğin anlamına mı geliyor ?

free de olsa o hesapların sitelerin hacklenmesi sonucunda redhack hacklendi derim ben

SeRDaR tarafından 13/Mar/13 11:47 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    ersn bunu yazdı

Tg yi çok seviyorum hayranıyım adamların ama akp , abdullah gül sevdalısı olmaları beni kahrediyor : )

Hocam akpli falan değiller. 

Redhack twitterda melih gökçek ile kapışıyor ergen gibi. Kıl olsunlar diyedir :)

Amk mg pezevengi 17 yaşındaki kızlarla kapışıyor, adamlar kızdan yana olunca onlar ergen oluyor.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    ersn bunu yazdı

Tg yi çok seviyorum hayranıyım adamların ama akp , abdullah gül sevdalısı olmaları beni kahrediyor : )

Hocam akpli falan değiller. 

Redhack twitterda melih gökçek ile kapışıyor ergen gibi. Kıl olsunlar diyedir :)

Amk mg pezevengi 17 yaşındaki kızlarla kapışıyor, adamlar kızdan yana olunca onlar ergen oluyor.

ben hepsine diyorum amk. 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

free blog paso

İrc kullanıyorlar çoğu iletişimleri irc üzerinden oluyor.

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

free blog paso

free de olsa o hesapların sitelerin hacklenmesi sonucunda redhack hacklendi derim ben

Götlerine güvenmiyorlar demek

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Çok korktuk. Redhack king'ya abi adamlar heykır öyle demeyin. herşeyi yaparlar affetmezler. çok büyükler çok :P

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

free blog paso

Götlerine güvenmiyorlar demek

olabilir  güvenmiyorlar aynı şekil Turkguvenliğide götüne güvenmiyor demek bir forumları vs onlarında yok bakıldığında şuan

tabi bir kere hacklenseler itibarlarını yitirebilirler rezilliği var bu işin büyük ihtimal ondan olsa gerek

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Çok iyi gizlendikleri kanaatindeyim.. Türkiyede ve hatta belkide Dünyada Pek çok Gizli servis onlardan birini bile bulmak için yoğun çaba sarfediyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Çok iyi gizlendikleri kanaatindeyim.. Türkiyede ve hatta belkide Dünyada Pek çok Gizli servis onlardan birini bile bulmak için yoğun çaba sarfediyor.

Interpol işi gücü bıraktı diyorlar.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 21767 Toplam Mesaj: 50