folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Redhack Terör Örgütü İlan Edildi !

Redhack Terör Örgütü İlan Edildi !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

burası türkiye... baş edemedin mi? yapıştır damgayı: terörist! 

edit: olayı tarihi açıdan türkiye'nin tümüne mal etmişim, düzeltiyorum; burası yeni türkiye...

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

silahlı bir yapılanma olmadan terör grubu olarak nasıl algılanabiliyor.

biri açıklarsa sevinirim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

Chip bunu yazdı:
    -----------------------------

silahlı bir yapılanma olmadan terör grubu olarak nasıl algılanabiliyor.

biri açıklarsa sevinirim.

silahları bilgisayarları kabul edilmis olabilir. Sonucta bilgisayar kullanarak zarar veriyorlar.
    Yalnız hakikaten devletin bu konudaki yetersizligini gormus olduk.  

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Tamam Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne yapılan her saldırıya karşılık verelim, nota verelim vs.. de ;

GÖzünüzü seveyim ;

- şifresini 123456 yapan emniyet müdürlüğü,

- yeterince güvenlik önlemi almayan onlarca kurum,

- 'saldırdılarda birşey olmadı' diyen bakanlık çalışanları (sonrasında belgeleri yayınladılar),

ve dahasında hiç mi suç yok ?

Terörist de geç. Ee ne olacak ? Bu adamlar daha pis saldıracak ve güvenliği sağlayamıyorsun daha. Yarın e-devlet uygulamasında ne olacak ? Ben istemiyorum bilgilerimin internette olmasını. ÖZellikle devletle alakalı bilgilerimin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Tamam Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne yapılan her saldırıya karşılık verelim, nota verelim vs.. de ;

GÖzünüzü seveyim ;

- 'saldırdılarda birşey olmadı' diyen bakanlık çalışanları (sonrasında belgeleri yayınladılar),

Terörist de geç. Ee ne olacak ? Bu adamlar daha pis saldıracak ve güvenliği sağlayamıyorsun daha. Yarın e-devlet uygulamasında ne olacak ? Ben istemiyorum bilgilerimin internette olmasını. ÖZellikle devletle alakalı bilgilerimin.

Kesinlikle katılıyorum. Bunlara dava açmak lazım irem nerde :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Geri adım atacaklarını sanmıyorum. Yakalanacaklarını da sanmıyorum.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

GÖzünüzü seveyim ;

devlet kurumları bu konuda çok ilgisiz gerçekten.

123456 nedir ya emniyet güya :D

ama bu redhackin amele topluluğu olmasını değiştirmez.

robinson doğru söylemiş. yerinde ve geç alınmış bir karar. 

14 yaşındaki insanlar dahi hergün kaç tane devlet sitesi hackleyebiliyorsa,üstüne defalarca kez mail atmasına rağmen cevap vermeyi bırak,açıkları bile düzeltmiyolarsa.. durum cidden vahim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

14 yaşındaki insanlar dahi hergün kaç tane devlet sitesi hackleyebiliyorsa,üstüne defalarca kez mail atmasına rağmen cevap vermeyi bırak,açıkları bile düzeltmiyolarsa.. durum cidden vahim.

abicim benim kızdığım nokta o. MAilleri önemsemezler birşey yapmazlar sonra hacklenince terörist ilan ederler.

JAndarma'nın bir açığı vardı. Mail attım, tskya attım. 6 ay bekledim kapanmadı. Jandarma'ya gittim söyledim bilgi işlemde tanıdıklara ; sözde iletildi yok.

Söyledikten sonra 8 ay geçti (toplamda 14 ay) kapandı. NAsıl kapandı ? Yeni bir site yaptılar öyle.

14 ay delirdim. İndex basayım dedim ; sonra dedim devlet sitesi. Şimdi bassam terörist ilan edecekler beni. Ulan düş peşine, açık nerde anlatmışım zaten bi uzman bulup kapattıracaksın bu kadar basit

--

Bunun dışında, teröristlerle böyle mücadele edilmez ki. Bu sadece isim konuyor. Sistemi değiştirmeleri gerek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

abicim benim kızdığım nokta o. MAilleri önemsemezler birşey yapmazlar sonra hacklenince terörist ilan ederler.

JAndarma'nın bir açığı vardı. Mail attım, tskya attım. 6 ay bekledim kapanmadı. Jandarma'ya gittim söyledim bilgi işlemde tanıdıklara ; sözde iletildi yok.

Söyledikten sonra 8 ay geçti (toplamda 14 ay) kapandı. NAsıl kapandı ? Yeni bir site yaptılar öyle.

14 ay delirdim. İndex basayım dedim ; sonra dedim devlet sitesi. Şimdi bassam terörist ilan edecekler beni. Ulan düş peşine, açık nerde anlatmışım zaten bi uzman bulup kapattıracaksın bu kadar basit

--

Bunun dışında, teröristlerle böyle mücadele edilmez ki. Bu sadece isim konuyor. Sistemi değiştirmeleri gerek.

bende 1 kere atıyım dedim onada 3 kere atmama rağmen cevap vermediler. bende bıraktım işin peşini.

bir arkadaş vardı zevk için devlet sitelerine bakıp açıkları bildiriyordu.

baktı cevap gelmiyo index atmaya başladı :D

gerçekten çok ilgisizler. ama bunu yapabilen herkes hacker olsaydı ayyıldız tim kevin mitnicklerle falan dolu dememiz gerekirdi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

edit: Yazsak neyy yazmasak ney. Bilişim hukuku üzerine tez yazılır bu konuda. Gel gör ki anlamaz kimse.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 6310 Toplam Mesaj: 54