Redmi Note 12 Pro Mu Samsung S20 FE Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ya ne sayomisi ilk s20 fe cihazım samsung işlemciydi o ısınıodu ama telefondan cok memnundum tekrar s20 fe aldım snap işlemcili diğerini anneme verdim

kamara performans batarya hiç bir sorunu yok mis gibi akıo cihaz daha yeni arayüz güncellemesi aldı zaten

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Samsung'da karar kıldım. S20 FE aldım. Lakin şu dEX olayı bayağı bayağı güzel iş. İlk kez denk geldim buna. Düşünene helal olsun. Telefondan şimdilik çok memnunum. Tekrar teşekkürler.

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

xiaomi'den her türlü uzak kalmak iyidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek
    adsizcengaver bunu yazdı

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Samsung'da karar kıldım. S20 FE aldım. Lakin şu dEX olayı bayağı bayağı güzel iş. İlk kez denk geldim buna. Düşünene helal olsun. Telefondan şimdilik çok memnunum. Tekrar teşekkürler.

Merhaba hayırlı olsun bayiden mi aldınız internetten mi eğer internetten aldıysanız linkini paylaşabilir misiniz 

Ha Ha!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasiftt
    yasiftt's avatar
    Erkek

s20 fe ye cok gırme. ısınma sorunu hepsınde var. benım telefonda şebeke var gıbı gosterıyordu ama kımseyı arayamıyordum kımsede benı arayamıyordu. 2 defa anakart degıstı garantıden bı sure sonra gene aynı oldu. bide şarjı cok az gıdıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek
    HorbaDor bunu yazdı
    adsizcengaver bunu yazdı

Merhaba hayırlı olsun bayiden mi aldınız internetten mi eğer internetten aldıysanız linkini paylaşabilir misiniz 

Hocam hepsiburada dan aldım, satıcı HB kendisi. 9800 gibi bir dayattığı indirimden, zamlanmış galiba. Fakat 128 GN+6GB Snapdragon modeli benim aldığım.

Diğer yandan ısınma sorunu demişler ama ben yaşamadım hiç. Oyun oynamak gibi bir uğraşım yok o nedenle diğer işlemlerde ısınma olacağını düşünmüyorum. 

Şarjı normal,  bir günü rahat götürüyor. Samsung 25W diyor ama kutuda 15W şarj aleti gönderiyor, 25 ligi gönderse şarj hızı da ortalama 70 dk olur gibi geldi bana. 

Şimdilik memnunum. Bence bir F/P ürünü. Normalde ben kendimi bir Xaiomi fanı olarak tanımlarım. Fakat alacağım telefonun kamerasında istedimki OIS olsun. Hatta sırf bu yok diye çok model eledim. Xaiomi de OIS olan bir model ortalama 15000 den başlıyor. Mesela Mi 12T çok güzeldi ama o da pahalı geldi (yaklaşık 16000). Ben de buna yöneldim.

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
Toplam Hit: 2390 Toplam Mesaj: 17
samsung redmi