folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Redsea Premium Hesap Satışı

Redsea Premium Hesap Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Geçenlerde arkadaşım için premium lazımdı. 3-4 gün en az 10 gb kullanabileceğim bir hesap. Redsea bende var kontör at yollayayım dedi. 15 kontör yolladık hala gelen yok giden yok.3 kere özel mesaj yolladım birinde tahribat bozuktu o yüzden yollayamadım dedi. Diğerinde bjk kayseri maçına gidiyorum o yüzden yollayamadım dedi. e posta adresi ve telefon numarası na yolla dedim. Cevap gelmedi. 3 şubatta kontörü yolladım yaklaşık 3-4 gün tahribat gitti. Sonra tahribat geldi ancak özel mesajlarıma cevap vermiyor artık. İşin 15 kontöründe değilim. Ancak murid muride kazık atmamalı. Ne zaman özel mesaj yollasam hepsini okuduğunu biliyorum zira ertesi gün veya aynı gün sitede çevrimiçi oluyordu arkadaş. Bir mağduriyeti varsada belirtmedi. Peki sebep ne 15 kontör için yalan mı söylüyor yoksa başka bir şey mi var? Tahribat'da ki adamlarada mı güvenemeyecez artık.

10 gündür arkadaşım bana nerede cd ler cart curt diyor. Adam haklı tahribatta yamuk çıkmaz dedim garantisini ben verdim. 10 gündür makinasını kapalı.

Bir sebebin varsa açıkla redsea yoksa siteden engellenmeni talep ediyorum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı:
    -----------------------------

Geçenlerde arkadaşım için premium lazımdı. 3-4 gün en az 10 gb kullanabileceğim bir hesap. Redsea bende var kontör at yollayayım dedi. 15 kontör yolladık hala gelen yok giden yok.3 kere özel mesaj yolladım birinde tahribat bozuktu o yüzden yollayamadım dedi. Diğerinde bjk kayseri maçına gidiyorum o yüzden yollayamadım dedi. e posta adresi ve telefon numarası na yolla dedim. Cevap gelmedi. 3 şubatta kontörü yolladım yaklaşık 3-4 gün tahribat gitti. Sonra tahribat geldi ancak özel mesajlarıma cevap vermiyor artık. İşin 15 kontöründe değilim. Ancak murid muride kazık atmamalı. Ne zaman özel mesaj yollasam hepsini okuduğunu biliyorum zira ertesi gün veya aynı gün sitede çevrimiçi oluyordu arkadaş. Bir mağduriyeti varsada belirtmedi. Peki sebep ne 15 kontör için yalan mı söylüyor yoksa başka bir şey mi var? Tahribat'da ki adamlarada mı güvenemeyecez artık.

10 gündür arkadaşım bana nerede cd ler cart curt diyor. Adam haklı tahribatta yamuk çıkmaz dedim garantisini ben verdim. 10 gündür makinasını kapalı.

vay a.k 15 kntre kadar düştümü bu yau

hacı premium derken rapid premiummu? rapidse vereyim kullanmalık 4-5 günlügüne

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

kişisel cıkarlariniza karisamam ama bu tür brsey yaptiysa böylelerinin tahribat müritligine aykiri hareket etmesi nedeniyle ab ye kadar yollanmasi lazim gelir.. fakat bu vatandas kalkipta hayır yalan söylüyor yok öyle birsey derse ne olacak???? hangi birinize inanicaz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

sezoo bunu yazdı:

DrKill bunu yazdı:

vay a.k 15 kntre kadar düştümü bu yau

hacı premium derken rapid premiummu? rapidse vereyim kullanmalık 4-5 günlügüne

Evet hoca rapid premium. 10 gb dosya indirecem yaklaşık.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

senin adam bi cevap versin bakalım bakalım bi duruma :) 25 gb kota var indirirsin

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

iki mürid arasında geçen şu tür olaylar için konu açılması saçma geliyor bana

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Kardes k. bakma burdaki çoğu kişi bnm 15 kontor için bi müride kazık atmayacağımı bilir. senden özür diliyorum mesajlarını okudum evet gönderecektim sana premium lakin tbt kapandı. ondan sonra bilgisayarıma hackerlar sızdı e posta hesabım hacklendi...

bunun üzerine tbtde bi konu actım madur olan arkadaslar bi kaç gün sıksın dişini işler düzelince halledeceğim die... 

tekrar özür diliyorum bugüne kadar kaç kişi prem patladı dediyse yenisini verdim bi kaç gün gecikme olu lakin mağdur etmemeye çalıştım... elimde fazladan rapid olunca bedava dağıttım çok sıkışığım pre lazım oldu diyenden ne para ne kontor almadım..

ama seni unuttum kusura bakma bi karısıklığa denk geldin

kesinlikle mürid müride kazık attı gibi bi durum olmasını istemiyorum... hata bende özür diliyorum ve rapidini en kısa zamanda göndereceğim...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Bana kaç defa hiç bi beklentisi olmadan rapid pre verdi o murit.. Bi terslik olmuştur..

Altan naptın oğlum :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

MMB bunu yazdı:

iki mürid arasında geçen şu tür olaylar için konu açılması saçma geliyor bana

saçma değil dostum başka müridlerin mağdur olmaması açısından önemli bence

edit:bu arada redsea ye lafım yok bişe vardır muahakk açıklar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

fatX bunu yazdı:

Bana kaç defa hiç bi beklentisi olmadan rapid pre verdi o murit.. Bi terslik olmuştur..

aynen.. cevap da yazmış zaten problem çözüldü bence hayırlı olsun :)

**redsea hocam bence kontörü geri yolla premiumla beraber .. şahsen ben olsam öyle yapardım

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Hele bi sakin olun.Hemen darağacını kurmayın.

Bendemsn de ekli sorarım kendisine.

Öyle düşündüğünüz gibi birisi değil arkadaş.Bir sıkışıklığı vardır.Yamuk yapacağını sanmıyorum

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 1858 Toplam Mesaj: 14