folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Reel Ve Hayal Ultima Online Samurai Empire Da Birleşiyor!!!

Reel Ve Hayal Ultima Online Samurai Empire Da Birleşiyor!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    arkadaşlar bu oyunu oynayan bilen kimseler varmı?ben resmen bağımlısı olmuş durumdayım.reel hayatı oyunda yaşıyorsunuz herşeyiyle.char denilen oyuncu karakterleri var büyücü savaçcı blacksmith tame ci gibi bir sürü karakter var isdeiğinizi seçiyorsunuz ve başlıyorsunuz maceraya.oyunu merak eden ve indirmek isteyen varsa işte linkler:

uogateway(yaması):http://www.quingis.com/dosyalar.htm
    setup:http://www.ultima-strike.com/sayfa.php?id=827
    bilgi:http://www.merlininkazani.com/codes/review_screen.asp?GID=137&frm=

eğer önceden bilen ve oynayan varsa oyun hakkındaki düşüncelerini belirtirlerse çok sevinirim.bu arada dosya 615 mb boyutunda indrimek yaklaşık 4 saat sürüyor.flashget varsa daha kısa sürede indirilebilirsiniz.
    öncelikli tavsiyem oyunun serverı için www.quingis.com

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ultima anlatilmaz yasanir bise :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    oncelikle sana gecmis olsun dileklerimi iletiyorum uo ya basladınmı kurtulma şansın yok.malesef bende bi zamanlar uo ya bagımlı olmustum cok sukur ki su aralar bırakma evresindeyim 2.5 haftadır fln oynamıyorum bırakıcam inş. sanada yol yakınken bırakmanı tavsiye ederim hayatının kaymamasını istiosan tabii. Ama pvp turnuvalarını ve sonrasında pazar alanına dikilen Heykelimi özlemiyo deilim =))

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    ultima ayniyeceaıma gınayt oynarım daha ei

bildiğim kadarıyla dünyada bi dene 3 boyutlu uo serverı var oda paralı, diğerleri 2 boyutlu, hiç oynamadım ama 2 boyutlu oyunlarla zaman öldüremem
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    6-7 senemi yedi ak oyunu
    Her Turk serverinda oynamisligim vardi alahdan sildik makineden cdsinide kirdimda kurtuldum sigaradan beter ak oyunu :)
    Oynayanalr biraksin oynamayanlarda yanina yaklasmasin :)

Athzai_Khaine 3d dedin oyun zaten Shadow bilmemneyle gelen yeni oyun motoru olan runuo artik nerdeyse tum serverlarin runuo destegi var ama bilen bilir ii oyuncular 2 d de oynar :) Bunun sebebi 2d de oyunun akisinin daha hizli olmasi
    Knight Online ida oynadim Uo kadar icerigi genis bi oyun degil ustelik uoda belli bi sure sonra ciddi sekilde gercek ve hayal arasinda farklari kaybediyosun
    Cok kez gidipde bakkala bank dedim olmustur :)

Bilgi isteyen varsa yardimci olurum uostratics 1 ben 2 :))

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    merak ettim bu oyunu ama inş netten kopmam a.q hiçişey neti tutmuo :)

BAN
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    amk ultımayı çok seviyorum ama ultimanın ak hayatımı söndürdü şimdi bıraktım. amk illet bi yapışıyo bidaha etkisinden çıkamıyorsun benım sıze diyeceğim oynamayın hayatınız söner.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    bak 2 boyutlu diye zaman harcayamam fln diyosun senin gınaytın asıl bir boka benzemiyor ak ne anlıyonda oynuyon ultıma hayat kaydırıyo gınayt yapıyormu? yapmaz ultıma bir hayat tarzıdır :P:)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    ULtima ..dediniz mi aklima ..nebula gelirdir ..sonralari Amentes..
    Tabi Simdi ..degisilmez tek site ..görüyorum
    Yeni acilmasina ..ragmen Tafsiye ederim ..gayet güzel bir server
    www.quadrox.gen.tr <- Reklam olarak görmeyin girin bakin derim sizlere ..genede siz bilirsiniz ..Ultima oynicekseniz ..bence saglam bir server da oynayin derim .! kp

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    quingis te çok sağlam bir server en azından kapanma korkusu yok:D bu arada neredeyse bütün serverlar 3d yi destekliyor.ayrıca arkadaşın dediği gibi ultimayı bilen insan 2d oynar çünkü 3d her zaman kasar.khihgt dediğiniz çoçuk oyunuda hiç bi işe yaramaz bence zaten oynayanların yaş aralığı 10-18 ultimanın ise 20-28 arada ki fark yaşlardan da ortaya çıkıyor zaten :)

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    bu dediğiniz oyun nasıl bişiy ben bilmiyorum knıgt online gibi bişiy mi öle se hiç indirmem bil zati kotam dolmasına 700 mb kaldı:D
    neyse strateji tarzı knıgt online tarzı oyunları oynamsını bimlmiyorum.bide inaşaşlah öle değildir. oyundan bir resim çekip göstertsenize arkiler bu kadar bagımlılık varsa sigarayı bırakıyorum bu oyuna başlıyorum :DD
Toplam Hit: 2747 Toplam Mesaj: 12