folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Renkli Ve Hızlı Yazıcı Tavsiyesi.

Renkli Ve Hızlı Yazıcı Tavsiyesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Arkadaşlar mühendislik firmasıyız. Rapor çıkartıyoruz. Belki günde 2.000 sayfa renkli çıktı alıyoruz.

Bize yazıcı tavsiyesinde bulunur musunuz?

Hızlı olması önemli. zıırt diye çıkartsın dolu renkli bir sayfayı. Tarayıcılı olur, fotokopiçilerdeki gibi de olur.

Kullandığınız bildiğiniz hızlı yazıcı tavsiyelerinizi bekliyorum.

teşekkürler.

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

model olarak birşey diyemem biraz uzak kaldım ama epson markayı tavisye ederim.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Epsondan uzak dur , uzun süredir işimle ilgili MF modelleri var ya da mono lazer vs.. üst seviye epson modelleri hem de bunlar. Tam en acele ettiğin en lazım anda Çok kağıt sıkıştırma kağıtta leke bırakma ve orjinal kartuşu tanımama gibi mevzular yapıyor

Göt lalesi firma 90 yıllıktır güya amk

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Epsondan uzak dur , uzun süredir işimle ilgili MF modelleri var ya da mono lazer vs.. üst seviye epson modelleri hem de bunlar. Tam en acele ettiğin en lazım anda Çok kağıt sıkıştırma kağıtta leke bırakma ve orjinal kartuşu tanımama gibi mevzular yapıyor

Göt lalesi firma 90 yıllıktır güya amk

EPSON mürekkep tanklılar var 2 tane. Dediğin kağıt sıkışmasını yaşamadık, çok hesaplı ancak ÇOK YAVAŞ :/ beni üzende yavaş olması. bana hızlı basan bir alet lazım hocam :S

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

hocam tanklılardan var ama yavaş ya

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hız istiyorsan Lazer e bakacaksın başka çözüm yok mürekkepli falan değil yani

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    ExpirE bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

hocam tanklılardan var ama yavaş ya

biz matbaada kullanıyorduk benim fazlasıyla ihtiyacımı karşılıyordu.  marka olarak sevdiğim için dedim. bize hiç sorun çıkarmadı.   ama sen daha hızlı diyorsan bilemiyeceğim.  model olarak birşey diyemem.

canondan çok çektim 10 yıl yaşlandım :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Lexmark bu konuda baya iyi diye biliyorum. İş yerinde de lexmark kullanıyoruz, pek sorun çıkardığını görmedim.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

HP, Epson, Lexmarrk... farketmez. Hepsinin kurumsal iş yerleri için lazer profesyonel yazıcıları mevcut. Kolay kolay bozulmazlar. Özelliklerine göre hızlı tarama,  rfid veya user/pass ile authentication... ve bir sürü özelliği olanlar mevcut.

Kendi web sitelerinden özelliklerini karşılaştırabilirsin. Fiyatları doğal olarak fazladır ama yıllar içinde kendini amorti eder.

https://www.hp.com/tr-tr/printers/business-printers.html

https://www.lexmark.com/tr_tr/products/hardware/enterprise-and-large-business.html

https://www.epson.com.tr/verticals/workforce-enterprise

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Kiralama yapın hocam, sayfa başı maliyeti satın almaya göre çok çok daha uygun olur. Toner bakım vs her şeyi onlar karşılıyor. Bizim kiraladığımız yer burası https://fotokopimakinesi.com/

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gortaburun
    gortaburun's avatar
    Erkek

Bu sayıda sayfa ve renkli çıktı alıyorsanız Konica Minolta veya Ricoh dışındakilerin sizi kesmesi zor. 

C224 Bizhub modelini tavsiye ederim. 

Toplam Hit: 1149 Toplam Mesaj: 14
yazıcı tavsiye printer