folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Renta Car Sahibi Müritler Siz Buyrun.

Renta Car Sahibi Müritler Siz Buyrun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 2008 Model Full Delux model olan, 110 motor dedikleri 6 Cd li Müzik sistemi ve Arka Park sensörü olan Lüx sınıfındaki Aracımı Kiraya vermek istiyorum... ABS si Kliması Yüksekliği ayarlanabilir Koltukları, Isıtmalı ön ve arka Camlar.. Yani Araç Kondüsyon olarakda gayet iyi durumda..

Bakımını, Kaskosunu, Vize Masraflarını Sigortasına Beni Bulaştırmadan İsteyen arkadaşlara, Nerede olursa olsun aracımı Getirip Teslim edebilirim...

Aracın Benlik her hangi bir Borcu Yoktur... Aylık 1500 Lira Kiraya Karşılık 5 yıl Sözleşme bile yaparım.. İşlerim Bozuldu arkadaşlar, Durum iyi değil Aracımı o yüzden Kiraya vermek Zorunda kaldım..

Mevcut durumda Zorunlu sigortası dün doldu... Sanırım 300 lira Sigortaya Masraf edilecek.. Birde Yapılması Gereken Kasko var onuda taksitlendirirse Ciddi bir Masraf yükü yok... Araç Çok iyi durumda... Ön Sol Tekerlek Rot Balans yapılması gerekiyor, Hız 140 Km de iken Direksiyonda titreme sebebi oluyor, En son patlamıştı Ondan beridir Öyle..  Başkada Yağı 2 Aydır değiştirilmiş, Yağ Filtresi ile Ve Hava Filtresi ile Birlikte Değiştirilmişti.

http://yadi.sk/d/xOuCNZu02b6oy

http://yadi.sk/d/ovAWER8A2b6rE

http://yadi.sk/d/lT2Ezhfh2b6sa

http://yadi.sk/d/RftmNso42b6tm

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

olmadık adamlara kiralarsın

adamlar arabayı parçalar

sende bakakalırsın hoca

demedi deme

genelde büyük filoları olan şirketler değilse rent a car işini it kopuk takımı yapıyor

ha bi intercity rent a car gibi firma olursunda anlarım...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Türkiyede anadolu ve allianz rant a car kaskosu yapıyor dün teklif topladımda en ucuzu 5 binlira :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Türkiyede anadolu ve allianz rant a car kaskosu yapıyor dün teklif topladımda en ucuzu 5 binlira :D

Hoca burada Diyarbakırda 1700 Lira Teklif aldık... Kredi kartınada Taksit yapıyolar..

Ne ettin yahu. :) Öldürmüşün resmen... Kim 5.000 Liraya Sigorta yaparki.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

olmadık adamlara kiralarsın

adamlar arabayı parçalar

sende bakakalırsın hoca

demedi deme

genelde büyük filoları olan şirketler değilse rent a car işini it kopuk takımı yapıyor

ha bi intercity rent a car gibi firma olursunda anlarım...

Hocam ben Rent a car Açmıyorum... Yanlış anlamışsın yahu. Kapsamlı olarak bu işi yapan bir firmaya Aracımı kullanması için aylık olarak kiraya verecem anladın.?

Onlar günlük kiraya veriyor bense Aylık anlatabilmişimdir umarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

hocam yanlis anlamada aylik 1500 lira kira odeyecek insan aylik 1500 lira kredi oder sifir araci alir yanlismiyim ?

Edit : bence durum kotuyse kiralamaktan ziyade satmalisin 1500 lira kimse kira odemez araca ki sahistan kiralik cok cok zor senden alicak adam bunu kurumsal iste kullanamaz bisey yapamaz.

HeyQirs tarafından 14/Şub/13 17:37 tarihinde düzenlenmiştir

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

hocam yanlis anlamada aylik 1500 lira kira odeyecek insan aylik 1500 lira kredi oder sifir araci alir yanlismiyim ?

Edit : bence durum kotuyse kiralamaktan ziyade satmalisin 1500 lira kimse kira odemez araca ki sahistan kiralik cok cok zor senden alicak adam bunu kurumsal iste kullanamaz bisey yapamaz.

O söylediğinle kimse Rentakar Kuramaz... Bir kimsenin en fazla alabileceği araç sayısı sınırlıdır...

Tek bir kimse için olur... Alır aracı kiraya verir, Taksitlerini yatırır Araç Taksitleri bittikten sonra araç ona kar kalır...

Neyse Kiralamanın olmayacağını anladım sanırım... Ben Tıkanıklığı açmanın başka yollarına bakarım..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

abe diyarbakkkırda mı vereceksen bu makinayı ?

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    thekurdo bunu yazdı

abe diyarbakkkırda mı vereceksen bu makinayı ?

Diyarbakırdaki Rentakarlar la anlaşamadım... Anlaşabilsem verecektim.

Ayrıca Aracım sana Teessüf ediyo... Ben Makine Değilim diyo, Ford Otoyum diyo. :)

ShockMan tarafından 14/Şub/13 18:43 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam bence arkadaşın da dediği gibi 1500 tl yi kolay kolay kimse veremez.Çünkü günlüğün 50 tl ye geliyor.Bu adam her gün kiralayamaz.Arabayı senden kiralayan şahıs bakımlarını da üstleneceği için ona çok yüklü gelebilir.Ama şöyle yapabilirsin sezon da turistlik bölgelerde şirketlerle anlaşırsan belki çünkü onlar full oluyor.Oralarda günlüğünü 80 tl ye veriyorlar ortalama şansını dene hocam...

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam bence arkadaşın da dediği gibi 1500 tl yi kolay kolay kimse veremez.Çünkü günlüğün 50 tl ye geliyor.Bu adam her gün kiralayamaz.Arabayı senden kiralayan şahıs bakımlarını da üstleneceği için ona çok yüklü gelebilir.Ama şöyle yapabilirsin sezon da turistlik bölgelerde şirketlerle anlaşırsan belki çünkü onlar full oluyor.Oralarda günlüğünü 80 tl ye veriyorlar ortalama şansını dene hocam...

Doğrusun Hocamda İşte terslik oki Tıkanıklığım Sezonun Ölü zamanına denk geldi.

Toplam Hit: 2856 Toplam Mesaj: 26