folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Resimlerinzi %1000 Büyütün Bozmadan

Resimlerinzi %1000 Büyütün Bozmadan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

STOIK Smart Resizer, dijital fotoğraflarınızın boyutlarını çeşitli metotlar kullanarak %1000 oranında kalitesini hiç bozmadan büyütmenizi sağlayan bir yazılım. Yazılımla resimleri her oranda küçültüp büyütebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken resimlere doğal dokumalar, dış hatlar gibi efektler katabilirsiniz. Daha sonra düzenlediğiniz bu resimleri yazdırabilirsiniz.

Yazılım, sadece Windows 98/Me/2000/XP işletim sistemlerini desteklemektedir.

msnden resim almak içinde kullanabilirsiniz.Önce "Print Screen" daha sonra paint'i açarak oradan sadece resim olan bölgeyi seçmek.Daha sonra "STOIK Smart Resizer" ı kullanarak resimleri büyütmek

Kolay gelsin.İşte program.

http://rapidshare.com/files/31717108/Smart.rar 8792 KB

(crack, açıklama içerisinde mevcuttur.)

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    benim bildiğim imkansız bozmadan büyütmek ama ?

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    10 mb lik bi resim olsa demek ki ben bunu %1000 büyütürsem ve bunun kalitesinde bi düşme olmassa. 10 000 mb e denk gelir. Manyak mısın qin sen yaaa :s

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    yaa %100 buyutunce hıc bozmuyoda ama yukarısında bıaz sapıtıyo tabı sızde amk dovcenız nerdeyse ha D %100 de buyutse gene mukemmel

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Bir resimi 16 kez büyütünce pikseller görünmeye başlar gerisini sen hesap et, sallama :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bir resimi 16 kez büyütünce pikseller görünmeye başlar gerisini sen hesap et, sallama :)
    daı sen guneste kalmadın dıme veya ıcmedın umarım ben ne dıyom sen ne dıyon adam programı yapmıs bızde paylasmak ıstedık alır kullanırsın begenmessen sılerın hatta sana sacma gelıosa ındırmessın bu kadar basıt buda baykalın akrabasımı ne ıllede muhalefet olcan yanı sankı proyu parayla satıyoz a.q

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    ya ne kızıyonuz adama. kullanmadan laga luga ediyonuz. ben kullanmadım, ama bende de bi değişiği var bu progarmın, gayet güzel büyütüyo hemde hiç bozmadan.

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    O resmin çözünürlüğünden fazla büyültmeye kalktığınızda pixel pixel görünür.. %1000 büyültmek gibi bir imkan yok. Uygulamayı denemedim ama muhtemelen pixel pixel olan yerlerin renklerine uygun doldurma yaparak büyültülmesini sağlıyordur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

Qin bunu yazdı:
    yaa %100 buyutunce hıc bozmuyoda ama yukarısında bıaz sapıtıyo tabı sızde amk dovcenız nerdeyse ha D %100 de buyutse gene mukemmel

%100 zaten 1e 1 dir, %100 büyütmek biraz saçma geldi bana :D 

%1000 ise 1e 10 oluyo jetonu düşmeyen arkadaşlar var galiba... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    program işe yarıyor gayet güzel..

:|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek
    Paylaşım için saolasın, indirecem birazdan. Rapid limitim dolmuş şuan

İdeal zamanı beklemeyin, çünkü asla gelmeyecek.
Toplam Hit: 1739 Toplam Mesaj: 14