folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Resmen Bölecek Şerefsizler

Resmen Bölecek Şerefsizler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    evet kreston olmasa bizi 30 kere bölümüşlerdi hey allam şimdi onu bunu bırakında AB bölüo diyelimki her şey tamam napabilirsiniz deca rene kres napabilirki ? ha elden gelen bişşşi yok ha tabi. 3 -5 kişi deilde 30 - 50 milyon vatandaş baş kaldırırsa o zaman olur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Egitim Sart

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

hahah kim bölüyo ab mi

bi b.. yapamazlar onlar heheh

valla burda yasiyom boyle korkak bi millet gormedim turkler nere avrupalilar nere :d

ha ole bisey yok ama eger dusunuyosalar buyursunlar :d  belki ab çöker zaten çokuyor aralarinda birlik bile deiller yani..

nese imzami okuyun yeter :d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Bölemezler arkadaşlar burada kapı gibi milyonlarca damarlarındaki asil kanla duran gençler war bende dahil.

Ayrıca bu haberin kolpa olduguna dair şeyler duydum

Dipnot:Aforizma mısın mnesin tam bi malsın

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    ne demek asil kan ya ırkçımısın olm sen ben genetik olarak türk değilim ama tc vatandaşıyım ne yani ben asil değilmiyim türk diyosam türkümdür zaten türkiyedeki bağ kan bağı değil kültür bağıdır toprak bağıdır siz şimdi bu cümlemide anlamazsınız ama asıl bölücü sizlersiniz gerizekalılar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    turkum dıyenle bırlıkteyız zaten bızde kım saf kan turk oldugunu ıddıa edıyokı?
    Bölemezler Tr yı. Hangı salagın uydurması bu. bölünecez felan? Saadet partısı agızlerı bunlar necmettıncımısın lan dıngıl? Ha sunu soyleyın yok olacaz felan deyın. En fazla yok ediliriz hep birlikte.Bölünüp esir düşmekten iyidir. Esaret altında yaşamaktansa topyekun ölmek yeğdir...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

TugrulBaba bunu yazdı:

turkum dıyenle bırlıkteyız zaten bızde kım saf kan turk oldugunu ıddıa edıyokı?
    Bölemezler Tr yı. Hangı salagın uydurması bu. bölünecez felan? Saadet partısı agızlerı bunlar necmettıncımısın lan dıngıl? Ha sunu soyleyın yok olacaz felan deyın. En fazla yok ediliriz hep birlikte.Bölünüp esir düşmekten iyidir. Esaret altında yaşamaktansa topyekun ölmek yeğdir...

olay budur

biz yenilmektense ölmeyi tercih ederiz yavrular genlerimizde bu var.

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

bu vatanı bölmek diil, bu vatanda bölücülüğe bile yer yoktur. bunu unutmayın. kimmiş lan bizi bölecek ibne? AB mi? kıöımla gülerim ulan buna. onlar biz TÜRK BİRLİĞİNİ oluşturmayalım diye böle bir yola başvuruyorlar. TÜRK BİRLİĞİ OLUŞURSA adamlarda ne iş gücü ne de beyin kalacak. unutmayın NASA'nın %40 türk. adamlar buraya bir kişi bile zar zor sokarken bizden bu kadar beyinin girmesini boş mu geçiyor sizce? bırakın ya onlar bizi almazsa neler olacağını bildiği için almaya çalışıyorlar. yoksa sikimden aşağa kasımpaşa yane!!!! bölmek mi? oradan bahsetmiyorum bile. maddelerinin amına koyım onların. kafalarından madde uyduruyorlar. kürt devleti mi? bizim doğu topraklarımızın üstünde mi? bu dünya da bir tane türk bıraktıkları sürece orayı alamazlar ve kürt devleti kuramazlar. bir arkadas cok guzel değinmiş. kürtler para basan yerlerini bırakıp gidermi? gitmez! zaten bölmeye çalışan onlar diil. ama hepsinin içinde kendi devletlerinin hayali var. ama unutmayın sen, ben, biz türkler olduğu sürece onların kuracağı devlet bizim topraklarımız üstünde veya bize yakın olamayacaktır. gitsinler AVRUPA'da kursunlar amına koduklarımının. TÜRKLÜK duygularım kabardı küfürlere anlayışlı olun.

BU ÜLKEYİ BÖLECEK OLANI DOMALTIR, ...................................... anladınız siz, anladınız

BİR TÜRK BİR AVRUPA DEVLETİNE BEDEL unutmayın.

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Yanlış anlaşılmışım sanırım.Elbette ülkemin bölünmesini bende istemem.Ama öyle bir duruma düşürecekler ki bizi elimiz kolumuz bağlı kalacak.Bakın mesela Zekeriya Beyaz denen eleman sevişerek iftar yapılır gibi birşeyler söylemiş işte bu söylenen şey dinen bir bölünmeye sokar insanı.Bu zekeriya beyaz'ın ajan olmadığı ne malum.Aklı başında bi insan çıkıpta Sevişin öyle açın orucunuzu dermi.Bazı kişiler evet mantıklı olur diyor bazıları günahtır olmas faln diyor.Buda açık seçik dini bölücülüktür.Çevremize bakarsak ufak ufak ülkemizin bölünmesi için hazırlık yapıldığını anlayabilirz.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dummy
    dummy's avatar
    Erkek
    yaaa arkadaslar bu vatan için ölmeyi bekleyen o kadar cok insan var ki (en başta ben) o kadar cok dua eden annemiz var ki bu dualar ve bu  insanlar yasadıgı müddetce 3  5 tane capulcu  bu işi beceremez

Dünyanın en güzel sesi insanın kendi ismidir.........
Toplam Hit: 8047 Toplam Mesaj: 32