Reverse Engineering - Patching

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    döküman için sağol alp

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    alp soalasın walla bi client  wardı değiştirmem gereken çok işime yaradı eyw canım :D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hoca dokuman guzel olmus,asm kasmak ayri bir zevktir.Insert olayina dikkat cekmen guzel olmus,normalde adamlar bir dokuman okuyor direx hex edip yukleniyor :) sonrada bu patch ada crack calismadi diye bagiriyor insert ettiginin farkinda degil...bu konuya HolyOne Cracking'e giris dokumaninda dikkat cekmisti.

.Rene hoca aslinda FreX'in Reverse Eng. yazilari topluca dokuman yapilsada guzel olur.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

gerçekten güzel bi anlatım.Eline sağlık.

Tahri Dökümantasyon için ideal bi yazı :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Döküman yapıldı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    eline sağlık firex..
    yine harikasın ;)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 4947 Toplam Mesaj: 17