folder Tahribat.com Forumları
linefolder Assembly - Reverse Engineering
linefolder Reverse Engineering Videolarımın Olduğu Sitem Yayında.

Reverse Engineering Videolarımın Olduğu Sitem Yayında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sittinsene
    sittinsene's avatar
    Erkek

site tasarımı daha gelişmiş olabilirdi müziği kısmak için buton olsa iyi olurdu ama müzik güzel :)

ve son olarak sitedeki tüm videoları izledim merak ettim kullandığın programları nerden bulabilirim?  tıklayıp indirebileceğimiz bir link olaydı iyiydi

VERENDE..."O" ALANDA..."O" NEDİR SENDEN GİDECEK?,TELAŞINI GÖRENDE "CAN" SENİN ZANNEDECEK!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

sittinsene bunu yazdı:
    -----------------------------

site tasarımı daha gelişmiş olabilirdi müziği kısmak için buton olsa iyi olurdu ama müzik güzel :)

ve son olarak sitedeki tüm videoları izledim merak ettim kullandığın programları nerden bulabilirim?  tıklayıp indirebileceğimiz bir link olaydı iyiydi

yorumlara cevap vereyim.

html ile falan uğraşacak fazla vakit bulamadım. oturup site yapcak bile vaktim yok bu aralar. elimde hazır template vardı, ondan flsah yaptım.

bu template te müziğin sesini kısma butonu yokmuş. yeni farkettim. vakit bulunca template i değiştiririm. sorun çözülür.

kullandığım toolları düzenleyip, indirme linki vericem yakında. dediğim gibi. herşey vakit meselesi. yoğunluktan şimdilik elimden bu geldi arkadaşlar.

öğrenci değilim fazla vaktim olsun :) işim yoğun, eve gelince eşime ve kızıma sorumluluklarım var. aileme sorumluluklarım var. eleştirirken, şunuda göz önünde bulundurun, ben siteyi, hit alsın v.s. için yapmadım. sadece meraklı arkadaşlar faydalansın diye yaptım. benim tahribattaki ilk konularıma bir göz atın :) ben kaynak ararken sıkıntı çektim, şimdiki arkadaşlar sıkıntı çekmesin diye çalışıyorum.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dostum hayırlı olsun allah utandırmasın :) işime yarayan bir şey yok tu bidahakine genişlet arşivi kardeşim :)))

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam ben uzun zamandır reverse toollarını kullanmıyorum.

En son softice driver studio kullanıyordum taaa yıllar önce, onda bpx getWindowTextA gibi istediğimiz apide programın debug moda düşmesini sağlardık. (Hatta windowsu da dondururdu çok güzel bir görüntüydü) Ollyde bu apiye breakpoint özelliğini bulamadım yada başka biryerde hata yapıyorum.

Bir de softice daki gibi bir konsol penceresi gibi bişey bunda yok dimi? daha pratik oluyordu komutlarla filtre tanımlamak

http://dbconvert.com/convert-mssql-to-postgre-pro.php programını kırabilirsen onun da tutoriali geçermisin? (crackini bulurum da olly de neyi yanlış yapıyorum öğrenmek icin) ilginc bir tutorial olur bence. adam onceden yayılmış korsan serialleri username ve mailleri icine gömmüş tek tek if ile karsilastirmis bide =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

En son softice driver studio kullanıyordum taaa yıllar önce, onda bpx getWindowTextA gibi istediğimiz apide programın debug moda düşmesini sağlardık. (Hatta windowsu da dondururdu çok güzel bir görüntüydü) Ollyde bu apiye breakpoint özelliğini bulamadım yada başka biryerde hata yapıyorum.

Bir de softice daki gibi bir konsol penceresi gibi bişey bunda yok dimi? daha pratik oluyordu komutlarla filtre tanımlamak

http://dbconvert.com/convert-mssql-to-postgre-pro.php programını kırabilirsen onun da tutoriali geçermisin? (crackini bulurum da olly de neyi yanlış yapıyorum öğrenmek icin) ilginc bir tutorial olur bence. adam onceden yayılmış korsan serialleri username ve mailleri icine gömmüş tek tek if ile karsilastirmis bide =)

yav şeyh pm ne bak bi heryerde dolanıyon pm ne bakmıyon :D ne adamsın :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

hayırlı olsun güzel olmuş başgan

la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

şeyhim, ollyde o apilere hatta daha fazlasına bp koyabilirsin. sadece nereden koyacağını bilmen lazım. :) akşam sana özel, olly de apilere bp koymak için video çekeyim oradan görürsün. söylediğin programıda indirip inceleyeyim bakalım bi :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 7110 Toplam Mesaj: 38