folder Tahribat.com Forumları
linefolder Assembly - Reverse Engineering
linefolder Reversing Videolarım İçin Yeni Site.

Reversing Videolarım İçin Yeni Site.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

s.a. arkadaşlar. ben yaklaşık 4-5 senedir reversing ile uğraşıyorum. şuan piyasada şahsım tarafından kırılmış bazı programlar var. yeni bir site yapıyorum. kısmetse 1-2 güne bitmiş olacak. sağolsun hostingi myblackworldweb  arkadaşımız sağladı. sanırım site yarın aktif duruma geçecek. ama ben videoları site üzerinden izletmeye çalışıyorum. pek bilgim yok bu konuda. bilgisi olan arkadaşlarda yardımcı olursa 1-2 güne ufak ufak siteden videoları izlemeye başlayabilirsiniz. istek oldukça gerekli toollarıda siteye eklicem. hayırlısı ile yayın hayatımıza start vericez. sitemiz www.crimeangel.tk dan yayın yapacak.

dediğim gibi swf videoları direk izletme konusunda bilgisi olan arkadaşlarında yardımını bekliyorum.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

msn pm le hocam yardımcı olayım hemen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hocam host konusunda alan ve trafik sıkıntın olmasın. 10 gb verdim yetmezse 20-30 çıkarrım. bu arada hala dns yönlendirmesi yapmamışsın.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam şu domaini veren şirket aktifleştirse hemen yapcam :) ama sanırım sabaha kalır. yarın yönlendirmeyi yaparım artık napayım :S

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam şu domaini veren şirket aktifleştirse hemen yapcam :) ama sanırım sabaha kalır. yarın yönlendirmeyi yaparım artık napayım :S

nerden aldın domaini hocam ?

çünkü bu

The requested URL /p/ was not found on this server.   diyor. dns yönlenmiş bir yere . hem de /p adlı klasöre.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

http://www.domainsitesi.com/ diye dandik bi siteden :D parayı hemen geçtilerde daha açılmadı domain :d

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

olaya bak :D GZX kardeşimde host sağlamış sağolsun. şuan iki host oldu adamlarla telefon görüşmesi yaptım. dns yönlendirmesi için verdim dnsleri ama şuan hangisini verdim hatırlamıyorum :D şimdi durum karıştı :) birinizin hostunu açacaklar bana ama bakalım hanginiz :) duruma göre diğer arkadaşa bilgi vericem. hsotu ihtiyacı olan diğer arkadaşlara verelimde ihtiyaç sahiplaride faydalansın. bugün bu olay çözülşür akşam ilk videolar izlenmeye başlar. enigma kardeşimde msn ekleyip bi yardımcı olursa tabi :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

olaya bak :D GZX kardeşimde host sağlamış sağolsun. şuan iki host oldu adamlarla telefon görüşmesi yaptım. dns yönlendirmesi için verdim dnsleri ama şuan hangisini verdim hatırlamıyorum :D şimdi durum karıştı :) birinizin hostunu açacaklar bana ama bakalım hanginiz :) duruma göre diğer arkadaşa bilgi vericem. hsotu ihtiyacı olan diğer arkadaşlara verelimde ihtiyaç sahiplaride faydalansın. bugün bu olay çözülşür akşam ilk videolar izlenmeye başlar. enigma kardeşimde msn ekleyip bi yardımcı olursa tabi :)

farketmez hangimizinki boşta kalırsa kapatırız.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

dediğim gibi hocam. yönlendirme sanırım şuan tamamdır. olayı çözünce pm ile ikinizede durumu bildircem. hanginizin hostu boşta kalırsa diğer arkadaşlar faydalansın diye haber edicem. hala çözebilmiş değilim :) yönlendirme yapıldı diye mail geldide dnsler yazmıyo ondada :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

Hocam ben tam olarak anlamadım nedir bu reversing video dediğin şey

cehaletimi mazur gör bir örnek verirsen çok makbule geçer

google amcada aradım ama birbirinden alakasız şeyler çıktı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

tahta bunu yazdı:

Hocam ben tam olarak anlamadım nedir bu reversing video dediğin şey

cehaletimi mazur gör bir örnek verirsen çok makbule geçer

google amcada aradım ama birbirinden alakasız şeyler çıktı

Reverse Engineering demek istiyor, code cracking...

anca gidersin...
Toplam Hit: 5005 Toplam Mesaj: 14