Revuto Coin Airdrop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    AciyaGulmek bunu yazdı

Paran yoksa alma diyor resmen minimum 5 k euro nedir :) 

He Ya Sorma Bende 100-200 Atayım Diye Girdim Örselendim Çıktım..

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    Hulagu bunu yazdı
    cohndoe bunu yazdı

müritler, film dizi izlemeye gelince oxford ingilicemiz var ama bu tip şeylere geldi taksim dayıda kalıyoruz sanırım :) bunu bilale anlatır gibi anlatabilecek var mıdır?

Ben şimdi ref ten üye olacağım. sonra ADA ile Revu mu almam gerekecek. yoksa ref le üye olacam 10 kişi mi çekeceğim refle tam olayı idrak edemedim ya. yardımcı olabilecek? :) :)

Arkadaşların paylaştığı link ile üye olduğunda airdrop a katılıyorsun. Yani tanıtım amaçlı hediye token. Sen arkadaşlarını çekiyorsun tokenin tanınırlığı artıyor, sende beleş token alıyorsun. Her 10 - 30 -  60 kişi de kilit açılıyor , 60 kişi senin refinle kayıt olunca 600 revu veriyor. Community fiyatı 0,1$ olacağını düşünürsek bedavaya güzel paralar kazandırabilir ama işte o kadar kişiyi çekmek zor iş.

Ayrıca bu tokenin ayın 18 inde satışı yapılacak. Satışa katılabilmek için https://crypto.revuto.com/token-sale üye olup kyc doğrulamasını tamamlaman gerekiyor. Airdrop a üyelikle token satışa üyelik bir değil.

Konuyu açan muridin dediği gibi güzel para kazandırabilir. Toplamda yaklaşık 280 milyon Revu token var ve bunun %68 i takım ve yatırımcıların elinde. Bu tokenlerin 2024 sonuna kadar kedemeli olarak kilidi açılacak. Satış fiyatları aşağıdaki gibi olacak.

Mal'a anlatır gibi anlatım için çok teşekkürler, yoğunluktan anca ilgilenebildim. Ben nerdem yaptıysam zaten üye olmuşum daha önce hatırlamıyorum bile:) mail zaten var diyince ne oluyoruz dedim bir :)

Refli linki mi de koyayım belki bir kişi banada gelir :)

revuto.com/invite/yagi6af3cf

cohndoe tarafından 18/May/21 19:03 tarihinde düzenlenmiştir

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek

Community Sale katılmak istiyorum. Daha önceden ADA aktarımının Binance.com olamayacağı Daedalus Wallet // Yoroi Wallet gibi Cardano Cüzdanları Oluşturmalı denildi.

Forum sitelerinde dolaşırken

''Geliştiriciler direkt olarak binance'dan Revutodaki verilecek olan adrese de gönderebileceğinizi iletti. Daha öncesinde geçici bir sıkıntı olduğu için wallet kullanmayı tavsiye etmişlerdi. min 100 euro değerinde ADA yı göndereceksiniz.'' 

Ön satışlara hiç girmedim,pek bilgim yok.Bu konuda en temel seviyede anlatabilecek var mı?

TIKLA

?

msttr tarafından 19/May/21 07:15 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Birkaç maille kendime ref olup aldığım revuto sayısını arttırdım fakat bir süre sonra mail açmakta sıkıntı yaşadım.
    Başka bir iş için önceden yandex mail kullanmıştım aynı hesaplara giremedim sınırlı erişim deyip telefon istedi, yani mailden girdim oda bir süre sonra hesap açtırmadı mail için birşey önericek var mı acaba?

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hulagu
    Hulagu's avatar
    Erkek

Community satışı için son 3 dk. Almak isteyen varsa değerlendirsin

Madem Türksün Göster Ürksün!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Birkaç maille kendime ref olup aldığım revuto sayısını arttırdım fakat bir süre sonra mail açmakta sıkıntı yaşadım.
    Başka bir iş için önceden yandex mail kullanmıştım aynı hesaplara giremedim sınırlı erişim deyip telefon istedi, yani mailden girdim oda bir süre sonra hesap açtırmadı mail için birşey önericek var mı acaba?

onlinesim.ru

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Ya bu coin işi iyice eski forum kafasına dönmeye başladı ha. Rep pls.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Bitti mi token dağıtımları ?

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Var mı revutodan bir haber?

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Gate.io ve kucoin'de yarın listelenecekmiş.

Toplam Hit: 5498 Toplam Mesaj: 35
link coin caerdona ada