folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rosetta Stone Kullanan Var Mı?

Rosetta Stone Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Maldonado bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

uzun zamandır rosetta kullanıyorum, aşağıda verdiğim linkte müridlere de önermiştim, indirip kullananlar oluyordu. Onlara sorabilirsin bilgi için. Ben memnunum şahsen, bir sıkıntısını da görmüyorum rosetta'nın. Ücretli almadan da kullanabilirsin, ilaçlı sürümleri mevcut. 

http://www.tahribat.com/Forum-Sifirdan-Ingilizce-198169/

Hocam rosettanin normall surumu ile totale surumu arasında cok fark varmi ?

futurist

Win 8.1 var bir turlu duzgun çalışmadı. . Sadece fransizca dil icin calisan bir link bulabilirsen sevinirim abla tesekkurler. Umarim calistirabilirim yoksa mecburen ücretli almak zorunda kalcam :)

Banneduser

Fransizca dil icin hocam.

Maalesef totale sürüm ile ilgili bir bilgim yok. Fakat "Total" isminden çıkarımda bulunursak tüm sürüm-tam sürüm (tüm dil paketlerini içeren) olabilir diye düşünüyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisikleet
    pisikleet's avatar
    Erkek

Rosetta Stone faydalı ancak öncesinde gramer eğitimi almanı tavsiye ederim.

Ben hiç dil bilmeden rus hocan eğitim aldım, 2 ayda baya ilerlettim şimdi konuların giriş kısmını bitirdik. Artık yoluma Rosetta Stone ile devam ediyorum ve gördüm ki bu eğitimi almadan programa başlasaydım herşey allak bullak olacakmış.

Yöntemi konuşmak için güzel olsa bile gramer için temel bilgileri önceden almış olmak gerekiyor. Daha sonra program ile ilerledikçe 'hee bu böyleydi hakkat' deyip gramerle birlikte konuşma becerilerinde gelişiyor. Bence sağlıklı olarak öğrenmek bu şekilde olur.

(Fransızcanın Rusça kadar olmasa bile gremer yoğun olduğunu varsayarak yazdım:)

https://twitter.com/pisikleeet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

ben polonyaya gitmeden önceki yaz 3 ay boyunca ingilizce çalışmıştım , baya faydasını gördüm. sadece anadolu lisesi düzeyinde aklımda kalan biraz grammar biraz tenses bilgisi vardı.

geçen yaz bu işleri çok araştırmıştım. effortles setini tavsiye ederim. bende bütün setleri var. 

-pdf'lerden önce metini okuyup bilmediğim kelimelere bakıyordum

-sonra mini story ve vocabulary i dinliyordum.

böyle bir akılda kalıcılık yok resmen. kelimeleri hala unutmadım diyebilirim. işime yaramayanları bile. o bakımdan çok tavsiye ederim. yaklaşık 9 ayda bütün setleri yavaş yavaş ya ya çalıştım. onun dışındada dizi filme yöneldim diyebilirim. şu anda konuşma ve anlamam baya iyi düzeyde. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam 3. Versiyonu indir bi dene derim ama dedigim gibi alfabeler kendi dilinde japoncaysa kenji mi ne ruscaysa kiril mesela. Ama belki cozumu vardir. Bu dedigim alfabe resimlerde aordugu ve altinda yazdigi kelimeler. Onun disinda bunun gibi dillere bakacaksan arapca japonca gibi sana 2. Versiyonu oneririm. Onda hepsj lantice alfabe. 

ride or die..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Rosetta için sağlam link var mı ki ?

İngilizceye mahsus

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

bir ara bakıcam. linkler için.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    pisikleet bunu yazdı

Rosetta Stone faydalı ancak öncesinde gramer eğitimi almanı tavsiye ederim.

Ben hiç dil bilmeden rus hocan eğitim aldım, 2 ayda baya ilerlettim şimdi konuların giriş kısmını bitirdik. Artık yoluma Rosetta Stone ile devam ediyorum ve gördüm ki bu eğitimi almadan programa başlasaydım herşey allak bullak olacakmış.

Yöntemi konuşmak için güzel olsa bile gramer için temel bilgileri önceden almış olmak gerekiyor. Daha sonra program ile ilerledikçe 'hee bu böyleydi hakkat' deyip gramerle birlikte konuşma becerilerinde gelişiyor. Bence sağlıklı olarak öğrenmek bu şekilde olur.

(Fransızcanın Rusça kadar olmasa bile gremer yoğun olduğunu varsayarak yazdım:)

Fransizca gramer bilgilerini ogrenerek baslarim bende tesekkurler hocam.

mavitutku bunu yazdı

ben polonyaya gitmeden önceki yaz 3 ay boyunca ingilizce çalışmıştım , baya faydasını gördüm. sadece anadolu lisesi düzeyinde aklımda kalan biraz grammar biraz tenses bilgisi vardı.

geçen yaz bu işleri çok araştırmıştım. effortles setini tavsiye ederim. bende bütün setleri var. 

-pdf'lerden önce metini okuyup bilmediğim kelimelere bakıyordum

-sonra mini story ve vocabulary i dinliyordum.

böyle bir akılda kalıcılık yok resmen. kelimeleri hala unutmadım diyebilirim. işime yaramayanları bile. o bakımdan çok tavsiye ederim. yaklaşık 9 ayda bütün setleri yavaş yavaş ya ya çalıştım. onun dışındada dizi filme yöneldim diyebilirim. şu anda konuşma ve anlamam baya iyi düzeyde.

Onerin icin tesekkurler hocam.

effortles sadece ingilizce dil egitim icin sanirim.

Ayni bu sistemde assimil kolay fransizca setine calisiyorum fakat yeterli bulmuyorum.

Dizi , film surekli bakiyorum.

banneduser bunu yazdı

Hocam 3. Versiyonu indir bi dene derim ama dedigim gibi alfabeler kendi dilinde japoncaysa kenji mi ne ruscaysa kiril mesela. Ama belki cozumu vardir. Bu dedigim alfabe resimlerde aordugu ve altinda yazdigi kelimeler. Onun disinda bunun gibi dillere bakacaksan arapca japonca gibi sana 2. Versiyonu oneririm. Onda hepsj lantice alfabe. 

Indirecegim rosetta programini bilgisayara fransizca olarak kurursam , kelimeler latince mi ? Tam anlamadim hocam biraz daha acarmisiniz ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Programi nerden indirdiysem bir turlu calistiramadim.

1 yillik abonelik almak zorunda kaldim .

http://i.hizliresim.com/Z2bq7A.png

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

192 euro mu tuttu vede level 1 mi var sadece topragım?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    Maldonado bunu yazdı

Programi nerden indirdiysem bir turlu calistiramadim.

1 yillik abonelik almak zorunda kaldim .

http://i.hizliresim.com/Z2bq7A.png

Hocam daha dün indirdim yeni sürümünü american+british olmak üzere 8 İSO ile birlikte Torrent te mevcut ve çalışıyor. Sistemim win7 64BİT. 

baba3232 tarafından 05/Eyl/14 11:34 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
Toplam Hit: 4888 Toplam Mesaj: 29