Rowen Logolu Xiaomi Aksesuarlarına Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Özellikle kulaklık ve powerbankte bu Rowen ürünlerine artış görüyorum çevremde ve forumlarda. Adamlar kutusuna kadar birebir Xiaomi ürünlerini taklit ediyorlar ama kalite dandik. Sadece görüntü. Eğer Xiaomi marka aksesuar aldıysanız ve kutusunun bir yerinde Rowen ismi geçiyorsa direk iade edin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=Vso_QgkhTCg

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

rowen marka satan firmayı tahmin ediyorum kim ancak adamlar zaten imitasyon olduğunu belirtmektedir.

Orjinal diye satmıyorlar; rowenden alıp orjinal diye satan satıcılarda sıkıntı var :)

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adamlar 2 yıllık garantiyi bile 1 yıl yapmışlar kafalarına göre. N11'de suç var. Böyle çakma ürün satanları barındırmaması gerek.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Demirin tuncuna, insanın piçine kaldık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    BrighStar bunu yazdı

rowen marka satan firmayı tahmin ediyorum kim ancak adamlar zaten imitasyon olduğunu belirtmektedir.

Orjinal diye satmıyorlar; rowenden alıp orjinal diye satan satıcılarda sıkıntı var :)

adam üstüne xiaomi logosu basıyo :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Adamlar çin malının bile çin malını yapmışlar. Bizimkiler bazı ürünlere boşuna orjinal çin demiyormuş :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Adamlar çin malının bile çin malını yapmışlar. Bizimkiler bazı ürünlere boşuna orjinal çin demiyormuş :)

hocam Çin'de üretilmeyen hiç birşey yok

en basiti iphone ve cihaz bileşenleri fakat her ürün kalite kalite.

iPhone bataryası satıyoruz montaj dahil 250tl 6 ay garantili adam 120 tl ye satıyor 3 ay sonra batarya ölüyor çünkü okadar çok farklı mal varki.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

iPhone bataryası satıyoruz montaj dahil 250tl 6 ay garantili adam 120 tl ye satıyor 3 ay sonra batarya ölüyor çünkü okadar çok farklı mal varki.

4s için fiyat alabilirmiyim 

Yav he he
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

Çin üretimi demedim zaten çin malı dedim :) Parçaların çoğunun orada üretildiğini biliyorum. Apple'ın apple teknolojisiyle orada üretmesiyle, Huang'ın çin teknolojisiyle üretmesi aynı olmuyor. Wolksvagen burada fabrika açınca çıkan ürün Türk malı olmayacak bu da aynı şey.

Bu arada dandik batarya alanları anlamıyorum hiç mi korkmuyor millet. Ben gerekirse telefonsuz kalırım yine de o bataryadan almam. Cepte zaten hassas bölgeye yakın patladı mı gitti alet :)

Toplam Hit: 2512 Toplam Mesaj: 18
çakma ürün