folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Rüyada Gördüğümüz Kişiler Gerçek Midir?

Rüyada Gördüğümüz Kişiler Gerçek Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:
    -----------------------------

Peki hadi bunu bilin insan rüyasında ölünce gerçek hayatta da ölür mü???

Kaç zamandır aklımda ama sorucak yer bulamadım:I

@skylobs hacı senin ki abazalıktan şeytan filan yok öyle bişey bi karıya git hiç bişeyin kalmaz.3,5 fazla ver iyi muamele yapsın tamam işte:D

ölmüyor..ben rüyamda öldüm..kendi mezarıma toprak atıım..ama hala yaşıyorum...

off çok kötüydü bunalıma girmştm :S:S:S:S:S.. kefen var önmde içinde ben yatıyorumm..bez i açmaya korktum..aman Allahhm :S:S:S uyandım anneme sarılcaktım yaş 20.. yazın oldu olay.

yorgun senarist .]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

emre_gss bunu yazdı:

hallederi_55 bunu yazdı:

@skylobs hacı senin ki abazalıktan şeytan filan yok öyle bişey bi karıya git hiç bişeyin kalmaz.3,5 fazla ver iyi muamele yapsın tamam işte:D

ölmüyor..ben rüyamda öldüm..kendi mezarıma toprak atıım..ama hala yaşıyorum...

off çok kötüydü bunalıma girmştm :S:S:S:S:S.. kefen var önmde içinde ben yatıyorumm..bez i açmaya korktum..aman Allahhm :S:S:S uyandım anneme sarılcaktım yaş 20.. yazın oldu olay.

Hocam öldüğün anı gördün mü?yoksa öldükten sonrası mı?Ben öldüğün andan bahsediyorum rüyanda kendi ölümünü görüceksin??

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

ama öyle hiç ölemiosunkii..mesela bi uçurumdan düşüosun..hiçç o uçurumdan düşüp sonuna kadar indin mi..hep yarıda uynrsın..yada rüya değişir..rüyada  acı verici şeyler göremessin (die düşünüyorum.) gördüklerimiz sonuçda bir kare..resim gibi düşün.. çiçek resmini alıp kokladığnda kokmuyorsa rüyada böle ... off ne açıkladım ama :)) saçma mantıklı karşımı bişe oldu :))

yorgun senarist .]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

emre_gss bunu yazdı:

ama öyle hiç ölemiosunkii..mesela bi uçurumdan düşüosun..hiçç o uçurumdan düşüp sonuna kadar indin mi..hep yarıda uynrsın..yada rüya değişir..rüyada  acı verici şeyler göremessin (die düşünüyorum.) gördüklerimiz sonuçda bir kare..resim gibi düşün.. çiçek resmini alıp kokladığnda kokmuyorsa rüyada böle ... off ne açıkladım ama :)) saçma mantıklı karşımı bişe oldu :))

Rüyasında ölen adamalar duydum da rüyasında öldüğü için mi ölüyor yoksa başka bişey mi bilmiyorum:)

_ICEMAN_
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

sana rüyasında öldünü kim söylüyor pardon :)) .

adam ölmüş,, geliyorlar...

-hmmm bu adam rüyasında ölmüş :))

ahahaha :)) hemde kalpden .

-72 yaşındaki dede..rüyasında 18 lik sarışınla yatakda mahsur kalınca kalp krizinden gitti.. :))

yorgun senarist .]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Sağdan soldan işte,hem köye bi uğra neler duyarsın:D

_ICEMAN_
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

millet içini dökmüş resmen :D arada bi açılmalı bu tür konular iyi oluyor :)

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MrRankeR
    MrRankeR's avatar
    Erkek

paşa bi yerde görmüşsündür illa ki ama anlıktır yani pazar yerinde olabilir, alışveriş mağazasında olabilir dikkatsizce baktığın birini sen unuttum sanarsın yada tvde izlediğin dizide çoook alakasız pasif bir rolde gördüğün bir hatundur, aslında izlerken farkına bile varmamışsındır ama beyin onu çöp kutusundan çıkartır sana rüya diye koyar böyle sende afallar kalırsın :DD

takma yani sttr et işte yaw...

Hayat; nefes aldıgımız anların toplamı degil nefesimizi kesen anların toplamıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Beyler biliyorum derdini yav adam Z.K.Ü'de makina müh okuyor bilen bilir o bölümdeki kız sayısını,diğer bölümdekilerde makina diyince kaçıyor zaten tamamen abazalık yanİ:D Adama diyorum çok mu farklıyım pek değil Z.K.Ü'nün makinası işte:D

_ICEMAN_
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:

tamı tamına 7 kez trafık kazasında hepde aynı yerde aynı araba tarafından öldürüldüğümü gördüm.

eger turktelekom cehenneme de adsl sağlamıyorsa ve bunu yazıyorsam hala yasıyorumdur.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 6352 Toplam Mesaj: 47