folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rüyanın Gerçekleşmesi

Rüyanın Gerçekleşmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek
    benimde kitaplarla alakalı acayip bir sorunsalım var. okumayı hedeflediğim kitapların içeriğini, bir bölümünü, o atmosferi okumaya başlamadan 1 gün önce falan görüyorum. sonra o satırları okurken, rüyamda gördüğümün tıpkısını anlattığını fark ediyorum. ilginç bişey. kitabı ofiste unutuyorum, aynı gece kitabı kaybettiğimi görüyorum rüyada, sabah ofise git kitaplığa bak, yok biri almış (:

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

aynen ben de hiç rüya görmüyorum :| çok istiyorum rüya görmeyi mk

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

mettoman bunu yazdı:
    -----------------------------
    kafayı mı yedim bilmiyorum ama ne zaman rüya görsem belli bir zaman içinde çıkıyor. Ilkokulda sınava gircez matematik bizimkiler tahtaya mal mal şeyler yazdı lan dedim bunu gördüm dejavudur dedim geçtim sonra liseye başladık sınıfta bi kız vardı onu gördüm rüyamda okula gitmediğim gün o kız numaramı bulmuş mesaj attı. 1 sene geçti rüyamda geometri hocamı gördüm tartışıyoz küfür falan ediyom buna ertesi gün arkadaş diyoki geometriciye siz mi küfür ettiniz adam geldi biri bana küfür ediyo diye. Rüyamda çantam yırtılmış bi bakıyom çanta harbi yırtılmış ama bişi yoktu. Rüyama bi Bakıyom sigara paketi. Okula arama var ben yakalanmışım. O günün sabahı babam çantada paketi buluyo. Okula adımımı atıyom arama olcak diye herkes tedirgin. Böyle işte muritler. 4 haftadır bişey yok bişiler olursa yazarım
    -----------------------------

hacı okul senin psikolojini bozmuş :D  biraz daha gevşek davran :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

bu olay yaşanılan bi olayın daha önceden yaşanması gibi bi durum ama aslında daha önceden yaşanmadı ama sen o olayı yaşayınca sanki daha öncedende olmuştu sanıyorsun ama aslında böyle bişey yok bunlar sadece aklının sana oynadığı bi oyun.

edit:tuhaf bi cümle lan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaylule
    Kaylule's avatar
    Erkek

keyfi yerinde adama ilham gelir.

+rüya dinin delillerindendir.

komunizm parayı bulunca, feminizm kocayı bulunca, ateizm uçak sallanınca... biter. :-D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

aynı şey bendede var ama ben neredeyse haftada 1 filan rüya görüyorum

ve gördüğüm rüyaları hemen olmasada hep yaşıyorum

bu iş ilerletilebilir mi ki yea?

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çıkan olayın bilinç altında yer etmesi çok düşünülmesi vs. olabilir diye bilirim hele sen bi the secret'ı izle hoca :|

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Lucid işine bulaşmanızı tavsiye etmem.Sardınız mı delirtiyor adamı,bi ara kafayı yiyordum.Şimdi konusu açılsa tekrar olmamak için uzaklaşıyorum.

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wm-t
    wm-t's avatar
    Erkek

Ermişsin hocam daha ne istiosun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Biara benimde oluyodu.. hatta geçen hafta süper lotonun rakamlarını görmüştüm.. aklımda kalnları oynadım çıkmadı aq..

Bu gün yatacam gene bakiim..  :))

Çıkarsa tbtye yeni server alacam... gıcır gıcır yanarlı dönerli...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 5769 Toplam Mesaj: 71