folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sabahın 6 Sında Kim Tahribatta Olur?

Sabahın 6 Sında Kim Tahribatta Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    Deli sikmiş gibi tabiki ben :)
    -----------------------------

a.q zaten sen online olmazsan server çalışmaz hacı :) 

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

demekki neymiş ?

bu topigin açılmasından bir gün sonrasında sabahın 6sında yani köründe sevimsiz ayakta olmurmuş.

dışarlarda kimsecikler yokken, yatagınızda pireler kıçınızı okşarken:) Allahım hepimize rahmet etsin kardeşlerim.doğru yoldan ayırmasın bizleri. hepinize iyi günler :)

edit: zaten alayınız ayaktasınız be. ulan uyusanıza:) gözleriniz şişikşişik işe gidiyonuz sonra hatunlar beğenmiyor :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    yaw kimse uyumuyo mu bu sitede ? :D

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Abicim bu sitede benim msn gibi...

O kadar çeşit insan varki, bazıları normal insan gibi kalkıyor işine gidiyor akşam gelip yatıyor..

Bi kısmı baba parası yer edasında öğlen 2 ye kadar yatıp gece yarısı burda duruyor...

Bi kısmı serbest çalıştığı için bütün gün yatıp gece ayakta duruyor..

Bi kısmıda benim gibi bi yolunu bulmuş uyumuyor :))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2111 Toplam Mesaj: 15