Sabetayistlik..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    a.q nazlı ılıcakta ondan pay biçin kadın bulvar gazetesinin ilk sahibi imiş ama şimdi akp nın turban mevzusunu savunuyordu vay a.q demek gerke bu iş için...googleden araştırın o türbanı savunana kadının oğlu ile dansöz soyarken çekilen fotolarını bir göz atın anlarsınız bu sabetaycıların ne bok olduklarını..ben daha hiç iyi huylu bu devlete faydası dokunana sabetaycı görmedim bundan sonrada göremem herhalde nerden bakarsan bak israil ile bir bağı varsa bunların fazla söze ne gerek var değilmi? :D

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=48086

arkadaşım ilk önce forumda araştırırsan daha iyi olur. bununla ilgili konu açmıştım ben önceden zaten.

o yazıda İsmail Cem İpekçi üzerinden sabetayistlik hakkında baya bi bilgi var. ordan öğrenebilirsin.

Ayrıca sabetayistlik hakkında geniş bi bilgi edinmek istiyorsanız Soner Yalçın-Efendi kitabını şiddetle öneririm.

Bu arada o yazdığın hikaye,yok yunanlılar tehlikeli diye türkiye'ye göndermiş vsvs.. tamamen yalan ve saçmadır. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    mont-blanc bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tuna bunu yazdı:

yukarda verdiğim adresteki galeriyi gezersenir çok ilginç isimler var...

rahşan hanım,çevik bir,sertap erener,yılmaz erdoğan. vitali hakko,sedat simavi, altan erbulak,naim talu başbakan

deniz akkaya yaşar kemal tansu çiller dinç bilgin gülben ergen mashar alanson cem boynet kemal derviş hülya avşar ve ismail cem

:|

bu isimler gerçekmi ? gerçek değilse neden bu siteyi dava edip isimlerini kaldırtmıyorlar:|

edit: dabi ismail cem dava edip ismini kaldırtamaz:/ öte yandan ismail cem (ipekçi) ve abdi ipekçi yakın akraba:| abi ipekçi de mi sebatayistti?

Cemil İpekçi Sabetaycılık geleneğini başlatan Sabetay Sevi'nin bilmem kaçıncı kuşaktan öz torunu..

Atatürk için iddia edilen bilgiler kesin değildir ama aki de iddia edilmiyor.. Ama en yakın silah arkadaşı Kılıç Ali'nin de bu güruha mensup olduğu bilinen bir gerçek.. Oğlu da Altemur Kılıç'tır.. Altemur Kılıç'ın yaptığı faaliyetlere ve üye olduğu kuruluşlara bakarsanız birşeyler anlayabilirsiniz umarım..

Mehmet Yaşar Büyükanıt'ın da Sabetaycı olduğu belgelerle kanıtlanmıştır, o belgeler bende de mevcut.

Eğer dikkat ederseniz bu konuyla ilgili google da bi konu açsanız belgelerin bulunduğu sitelerin çoğu kapatılmıştır..

düzenle : ilaveler

Sabetaycıların doğuşu, yayılışı, şu anki konumları tarihte yaptıkları vs. vs. girilirse konu uzadıkça uzar..

Merak edenler birçok şeyi öğrenebilecekleri siteler bulabilirler internette..

Şu an pek fazla vaktim yok, ama öğrenmek isteyen arkadaşlar için bir derleme hazırlayıp yayınlayabilirim burada.

hazırla bakalım. :) internetten c/p yapıp derleme diye sunma da. Çalış, kitaplar oku, önce kendin anla. sonra paylaş. Ama Atatürk hakkında da inceden ve acemice dokundurmalar yapma!

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    0 zaman tayyipte sabetayist :|
Toplam Hit: 3705 Toplam Mesaj: 15