folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sabiha Gökçen Fast Geçiş

Sabiha Gökçen Fast Geçiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Arkadaşlar havaalanımdayım çok fena sıra varda fast geçiş hakkı olan varmı yurtdışı için 2 kişilik uçağı kaçırcam yoksa. Olan varsa atabilirse harika olur

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

epasaport yok mu?

sirada beklemeden epasaportla geciyorsun

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Epasaport nedir? Bende çipli Pasaport var, hem girerken hem çıkarken kullanıyorum baya da çabuk oluyor. Çok kişi bilmediği için kuyruk da yok. Eskiden dakikalarca sıra bekliyordum:) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

senin cipli dedigin pasaportun adi e-pasaport :)

sirada beklemeyip parmak izin okuttugun bolmelerin oraya giderken levhaya dikkat et, e-pasaport sahibi tc vatandaslari yazar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Geçtin mi hocam ? 

Fastrack kodu aldım denizbank'tan

Göndereyim ? 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

sirada beklemeyip parmak izin okuttugun bolmelerin oraya giderken levhaya dikkat et, e-pasaport sahibi tc vatandaslari yazar.

Teşekkürler hocam bilgi için. 

Yabancı pasaport ile bu hizmet kullanılmıyor mu acaba? 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

Teşekkürler hocam bilgi için. 

Yabancı pasaport ile bu hizmet kullanılmıyor mu acaba? 

aga o ulkeye gore, mesela bende turk vatandasi e-pasaport oldugu icin sadece turkiye'de kullanabiliyorum. sadece turkiyeye giris cikista beni sirada bekletmiyor diger yerlere girdigimde kase vurdurmak icin mecbur bekliyorum. 

sende alman vatandasligi vardir. alman pasaportun vardir almanyadaki havalimanindan alman e-pasaportu ile cikarsin. ab ulkeleri arasi nasil oluyor o konuda bilgim yok.

turk vatandasi e-pasaportun hizli gecis icin turkiyedeki havalimanlarinda gecerli. (karayolunda hala manuel kontrol var diye biliyorum)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Ucagi kaciriodum bir sira vardi bitmedi rica ederek one gectim. Tesekkur ederim herkese 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Neptun
    Neptun's avatar
    Erkek

Sabiha gökçen de fast track ( ALLWAYS ) satın alabiliyorsun hocam. 150 TL idi en son kişi başı. 280 olmuş yuh.

İşkilli Büzük Dingilder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

benim passaport yurt dışında konsolosluktan alındığı için bu sistemleri kullanamıyorum. aşırı saçma bir durum. pasaportta bilgilerin bulunduğu yer plastik kart gibi gerisi aynı sanırım herkesin böyle ama benimki yurt dışı olduğu için kullandırmıyorlar. var mıdır bi çözümü?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

benim passaport yurt dışında konsolosluktan alındığı için bu sistemleri kullanamıyorum. aşırı saçma bir durum. pasaportta bilgilerin bulunduğu yer plastik kart gibi gerisi aynı sanırım herkesin böyle ama benimki yurt dışı olduğu için kullandırmıyorlar. var mıdır bi çözümü?

Türkiye'ye geldiğinde uzat hocam, yeni defter gönderiyorlar. Ancak zamanlama önemli. 

Ben şöyle bir şey yaptırdım. Benim pasaportun bitmesine 2 yıl vardı ama 10 yıllık almak istedim. Ama yetişmez diye yedek Pasaport olayı mı 2. Pasaport olayı mı ne öyle bir şey var. Bir dilekçe yazdım, 2 yıl süresi olan pasaport bende kaldı, diğeri de 2 haftada geldi. Yani elimde iki Türk pasaportu var. 

Sen de böyle bir şey yapabilirsin. 

Benim de ikametim yurtdışında ama randevu alıp gittim

Toplam Hit: 1147 Toplam Mesaj: 12
fastgecis