folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Beyazlaması Hakkında

Saç Beyazlaması Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

bırak beyazlasın beyazlamayan sac varsada onlarıda stresten sen beyazlatma sal genlerinle düşüncelerinle oynama :)

rahatla şampiyon bizde siyah kalmadı :)

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Arkadaşlar fırsatım yoktu anca bugün kan testi yaptırdım ve TSH isimli değer yüksek çıktı 7,10 olarak görünüyor doktor 15 gün sonra tekrar bakalım dedi saç için pek bişey söylemedi direkt olarak bu değer yüksek dahiliye ye gönderdi bu değerin yüksek olması vücut üzerinde birçok etki yaratabiliyormuş bir yerde okumuştum çok fazla belirtisi oluyormuş insan üzerinde ve o belirtilerden birkaçı bende var normal değerler 0,27 ila 4,20 arasıymış 15 gün kadar sonra tekrar test yaptıracam

KNOWLEDGE IS POWER!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

kardeşş stress takma kafana diolar ya işte bu

İts My Life. NOW or NEVER
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

yaklaşık 1 aydır bunalım ve stress var bunun yüzünden mi oldu bilmiyorum saçları kestirmeye gittim berberin bile gözüne çarptı onun bile dikkatini çekti artış var demekki :|

KNOWLEDGE IS POWER!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    OCEANUS bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

yaklaşık 1 aydır bunalım ve stress var bunun yüzünden mi oldu bilmiyorum saçları kestirmeye gittim berberin bile gözüne çarptı onun bile dikkatini çekti artış var demekki :|

kardeş sana saçma gelebilir ama rahatsız oluyorsan kına yak derim saçına beyazlara güzel renk veriyor bir de stresin eşik seviyesine kadar olan kısmı seni ataletten kurtarır sonrası sonrasımı mutsuzluk hormonu salgılayarak vücudunda sebum denilen yağ tabakası özellikle yüzde salgılar bu da vücüdun su emici moleküllerini yani gliko amino glyoisin (GAG) pasifize eder seni genç tutan moleküllerdir yani ...... bunlar olduktan sonra senin hüzünlenmdeden keyif alan yani hüzünlendinmi lustral zanaks metaamprihine olan(sayende bak adamlar mutlu oluyor) bazı oruspu çocukları sürekli bunu yüzüne vurur kardeşimle başlayan cümleler siker seni bırakır yaş 25 sana 40lık aadam yakıştırması yaparlar çünkü onların asıl işlevi bu onlar piçlik yapacak bizde piçlere boyun eğeceğiz ..... velhasıl kelam güzel insan kafana takma desemde takacaksın kendimden biliyorum ama sabır kardeş sabırrrrrr

İts My Life. NOW or NEVER
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

4-5 yıldır beyazlamakta ilk zamanlar kafama takıyordum cımbızla alıyordum(aldıkça artar dediler dinlemedim arttı gerçekte)

Daha sonra kendi haline bıraktım ve hiç dert etmedim bir süre sonra görmemeye bazen hiç olmadığını hissetmeye başladım. Kafamda beyaz çok ama görmüyorum sıkıntı yok.. :)

Velhasıl kelam önemli olan psikoloji..

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

senin yaşındayken saçlarımın yarısı döküldü be. keşke olsada beyaz olsa :)

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bende de Var, Yaş 39.... Takma Kafana Neden Bunalıma Giriyorsunki, Beyaz Saç Olgunluğunun Göstergesidir... Rahatla Bakem.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Japonlara imreniyoum herifler pirincin kebabını yiyorlar neysede saçlar sürekli sağlıklı canlı ve simsiyah kel japon göremezsiniz nadirdir bende hatırlamam fazla dünya genellemesine girmez elemanlar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Saolun arkadaşlar elinizden yazıyla da olsa moralimi yüksek tutmak için yardımcı oluyorsunuz teşekkür ederim :) kadarde varsa beyaz yapacak bişey yok ilk bir kaç gün kafaya takmıştım şimdi pek o kadar yok böyle devam edecez :)

KNOWLEDGE IS POWER!
Toplam Hit: 2872 Toplam Mesaj: 35