folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dibi Yaraları Kepeklenme Kaşıntı Saç Dökülmesi Ve Bıttım Sabunu

Saç Dibi Yaraları Kepeklenme Kaşıntı Saç Dökülmesi Ve Bıttım Sabunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

La bende yara bere yok, dokuluyor yavas yavas iste :) sac cikariyormu bu sabun sen onu soyle :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

La bende yara bere yok, dokuluyor yavas yavas iste :) sac cikariyormu bu sabun sen onu soyle :)

herkes onu soruyo :) sanmıyorum vaar olanları korursun kanka :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

bıktım ya ne kullansam geçmedi. 2 gün kafayı yıkamayayım hemen azar kepek bende . sürekli yıkayınca sorun olmuyor fazla . ama yine de insan  hiç olmasın istiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    Hay sen çok yaşa ya. :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:

Bende de var mk

Egzema tip kuru yağlanma kepek sorunu. banyodan çıkayım aynen başlıyor güneş yanığı deri soyulur gibi bir de kalın ve sert

Geçen eczanede bişey sordum şampuan yeni mi çıkmış ya da ben yeni gördüm 35 dediler

25 yaşıma kadar saçıma tarak girmezdi berberler kovalardı şindik 2B arazisi tayyip gibi satacaam

hacı aynı problem bendede var daha fazla ilerlemden doktora git kortizon içeren şampuanla saçlosyonu veriyo hemen geçiriyoda dikkat edin hap vermesinler :D 

devlet hastanesine sovdum çare bulamıyolar die özel hastahaneye gittim 100 tl lik hap verdi işte o an hapı yuttum bi kullandım saçımdaki olay vucuduma dağıldı dağılma ama ne dagılma mesela bacagım kaşınıyo bi kaşırsam ayvayı yiyom yara oluyor ve daha beter kaşanıyor sanki o an 10 larca iğne saplıyolar  gene çareyi devlet hastahanesinde buldum bi kırem verdi oda gecirdi hafta da bi kendini gösteriyo egzama kıremler geciriyo

onekine?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende saçderisi dökülüyor aynı kepek gibi gözüküyor ama daha bi büyük  kepektevar bileresinde kafamdan 2 parmak kalınlığında deri bütün olarak çıkmıştı ha diyceksiniz nasıl bütün kaldı hiç sağa sola oynatmadan yukarı çektim içinde hala kafamdaki saçlar vardı ama saçuçlarına kadar öle çekip çıkardım sanırım bu sabunu bende deniycem

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

ohaa! milletteki derde bak. gidin johnson baby shampoo kullanın bu kadar basit.. sabunla keseyle uğraşıyosunuz ya.kaçıncı yüzyıldayız..millet marsa gitmiş  saltolar atıyor bizimkiler ise ..te allam :DD

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

gençler tekrarlıyorum, ne idüğü belirsiz şeylerle kobay etmeyin kendinizi. adam olun doktora gidin. ona fayda eden senin saçını şey edebilir.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım hep derdi: ''Ricoys kullanıyorum, çıkıyorum. Kafada ne kepek kalıyor, ne de saç!''

Şaka tabi:)   

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek

bende bu sorun var cok kuruyo dunyanin cesitli ulkelerinden her turlu pahali sampuani denedim gecmiyo cok kuruyo sonra kasiniyor kasiyorum pul pul dokuluyo bazen cok kasiyorum yara oluyo sundan bana biri kargo yapsa fena olmaz ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
Toplam Hit: 25874 Toplam Mesaj: 46