folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dökmeyen Jöle Veya Türevsi Bişi Var Mı?

Saç Dökmeyen Jöle Veya Türevsi Bişi Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar, şimdi jöle ya da biryantin sürünce mutlaka akşam yıkamak gerekiyor başı, aksi taktirde jöleli veya biryantinli saçla yatınca sabah baya bi saç dökülmüş oluyor. benim demem şu ki, ben saçıma öyle bişi sürüyimki jöleyle aynı işi yapsın ama icabında 2 gün o saçla yatıyım, ve saçıma zarar vermesin çünkü akşam eve geç gelince hemen uyumak istiyo insan kim saçını yıkayacak şimdi:) , limon araştırdım ama onda da asit olduğu için zararlı dediler. tecrübelerinizi alıyım, bana hiç saç dökmez demeyin, onu diyenlerin genlerine saçın dökülmemesi programlanmış ama bazı kişilerde o genlerden yok malesef :D hani 40-50 yaşında kel kalmak varken 20'li yaşlarda niye kel kalalım dimi o mantıkla düşünelim lütfen :D

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tLG
    tLG's avatar
    Erkek

arkadaşlar tvde duydum menekşe yagı içine limon damlatıp saça sürünce jöle etkisi yapıyormuş
    hem de jöle gibi zararlı olmuyormuş
    jöle kullanan arkadaşlarımıza belki yararı olur

demiş birisi şurada: http://tinyurl.com/6rbkb4

"Geri geri çıkarken, biiip biiip sesi çıkaran araçların seslerini zil sesi yapmayı sevenlerin buluşma noktası" diye bi grup açsam katılır mısın lan feysbuk"ta?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek

jöleyi saç diplerine sürmessen dökülme olmaz,diplerine sürdüğün için mecbur havasız kalıyor saç dökülüyo.spreyler var onlar iyidir bnce..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMoonRA
    AMoonRA's avatar
    Erkek
    bildiğim kadarıyla yok jöle yerine banyodan çıkınca fön yapıp istediğin şekli vermek daha iyi bencek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    direk limon sık. menekşe suynu nerden bulcaz amq. limon sık aynı işi görüyo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    abi jöle zaten saçı dondurduğu için döküyor hem donduracak hemde dökmeyecek bişey varsa tıp gelişmiş derim anca :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    ossis

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teomanyak
    teomanyak's avatar
    Erkek
    hoca mesela su gerektirmeyen sampuan kullanabilirsin, böyle sac köpügü gibi fakat saci besliyor ve ferahlatip temizliyor, tabi gercek su'yla sampuanin yerini asla tutmaz ama seninde dedigin eve gec falan gelince rahat uyumak ve saclarinin her yastiga sürttügünde kirilip dökülmesini istemiyorsan kullanabilirsin, pamuk gibi oluyor saclarin. ugrastirmiyorda köpügü sikip biraz ovuyorsun o kadar, alkollüyken bile yaparsin kolay ;D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Darkroasted bunu yazdı:
    -----------------------------

jöleyi saç diplerine sürmessen dökülme olmaz,diplerine sürdüğün için mecbur havasız kalıyor saç dökülüyo.spreyler var onlar iyidir bnce..

bi bakıma doğru ama BuZuL'un dediği gibi sertleşmesi de dökülmesinde etkili rol oynuyor ama biryantin sertleştirmiyor ama saç diplerine sürmesek de o da döküyor bu da bir çelişki değilmi.

tLG bunu yazdı:
    arkadaşlar tvde duydum menekşe yagı içine limon damlatıp saça sürünce jöle etkisi yapıyormuş
    hem de jöle gibi zararlı olmuyormuş
    jöle kullanan arkadaşlarımıza belki yararı olur

----------------------------

sirpence bunu yazdı:
    direk limon sık. menekşe suynu nerden bulcaz amq. limon sık aynı işi görüyo

her ikisi de değerlendirilebilir ama bilmiyorum açıkçası, limon kullanınca saç sarıya doğru kayıyomuş bi de asitli olması zarar verir diyolar:S

teomanyak bunu yazdı:
    hoca mesela su gerektirmeyen sampuan kullanabilirsin, böyle sac köpügü gibi fakat saci besliyor ve ferahlatip temizliyor, tabi gercek su'yla sampuanin yerini asla tutmaz ama seninde dedigin eve gec falan gelince rahat uyumak ve saclarinin her yastiga sürttügünde kirilip dökülmesini istemiyorsan kullanabilirsin, pamuk gibi oluyor saclarin. ugrastirmiyorda köpügü sikip biraz ovuyorsun o kadar, alkollüyken bile yaparsin kolay ;D

ilginçmiş araştırmak lazım.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    hocam dags die bir şey var bir araştır istersen

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dax kullan.

öyle sıradan dax kullanma ama.

kozmetik ürünleri satan biyere git ordan al

yada güzel bi berber bul

ondan iste sana getirtsin.

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
Toplam Hit: 8295 Toplam Mesaj: 15