Saç Ektirme Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Merhaba 

Bizim biladerin saclari iyice seyreklesti o yuzden tavsiyelerinizi bekliyorum.

aranızda saç ektirenlerden doktor tavsiyesi almak istiyorum.

turkiyede bu işi en iyi yapan kim ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Mesut Çevik'in videoları bi izle hocam, gayet başarılı bi saç ekimi yaptırmış.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

protez alsın ekim sonrası şişliği , ekimin başarılı olma garantisi olmaması vs.. boşuna ızdırap

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu tip yerler ücretsiz saç analizi yapıyor genelde. Hepsiyle tek tek görüşüp fiyat ve doktor görüşü alın derim. Çoğu insanda üst kısımlar dökülüyor ense ve yanlar canlı kalıyor. O yüzden oralardan kök alıp tepeye ekiyorlar. O kısımlar boştaysa göğüsten alıyorlar kökleri. Burada bir arkadaş vardı görürse yazar.

Erkeklerde saç ektirme, kadınlarda burun estetiği artık sünnet gibi sıradan bir işlem oldu.

mkyb tarafından 21/Eki/21 03:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Merhaba hocam

Serkan Aygın https://www.instagram.com/drserkanaygin/?hl=tr

1 sene oldu ektireli, gayet memnunum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı

aynı yerden ektirdim memnun kalmadım. mesutla reklamı basmışlar ama işi seri üretime döndürmüşler. doğru düzgün ilgi yok. merdiven altından iyidir ama genel olarak tavsiye etmiyorum. işin kötüsü ekilebilecek saç kısıtlı o yüzden donör bölgesi verimli olmayanlar paraya kıysın daha iyi yerlere baksın. ben parasından değil fiyat bile sormadan iyidir diye gittim 8k tl verdim geçen sene ama dediğim gibi ilgisizlik ve özensizlik gördüm biraz. donör bölgeniz iyiyse dert etmeyin işinizi görür. emphair diye bi yer. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php

Nasip olur mu bilmiyorum ama bende yaptırmak istiyorum seyreldi iyice

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Geçen sene Esteworld'de ektirdim 6 Bin TL'ye. 

Esteworld zaten seri üretime geçmiş sürekli ektikleri için baya profesyonelleşmişler. 

4-5 saat süren rahat bir işlem. Görüntümü baya değiştirdi. Tavsiye ederim, keşke daha önceden yaptırsaymışım dedim.

Ama başarılı olması için genetik faktörler vs. gibi durumlar da önemli. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Taş sektirme diye okuyan bi ben miyim :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

aynı yerden ektirdim memnun kalmadım. mesutla reklamı basmışlar ama işi seri üretime döndürmüşler. doğru düzgün ilgi yok. merdiven altından iyidir ama genel olarak tavsiye etmiyorum. işin kötüsü ekilebilecek saç kısıtlı o yüzden donör bölgesi verimli olmayanlar paraya kıysın daha iyi yerlere baksın. ben parasından değil fiyat bile sormadan iyidir diye gittim 8k tl verdim geçen sene ama dediğim gibi ilgisizlik ve özensizlik gördüm biraz. donör bölgeniz iyiyse dert etmeyin işinizi görür. emphair diye bi yer. 

reklam konusunu bilmiyorum ama adamın ektirdiği saç gayet güzel olmuştu onu belirtmek için örnek verdim. öyle bi uygulama yapan bi yer bulmak gerek. gayet başarılı buldum ben.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

reklam konusunu bilmiyorum ama adamın ektirdiği saç gayet güzel olmuştu onu belirtmek için örnek verdim. öyle bi uygulama yapan bi yer bulmak gerek. gayet başarılı buldum ben.

şimdi birincisi ekilen adama da bağlı. senin saçını sana ekiyorlar. adamın donör bölge güzelmiş bol bol almışlar ekmişler o tamam lafım yok. ama ikincisi adam reklam yüzü. videoda anlattığı şöyle oldu böyle oldu şeylerin yarısı bile olmadı bana. belli ki özel ilgilenilmiş. zaten gittiğimde mesut a ortaklık vermeliler falan diye konuşuluyordu. vatan şaşmaz sın metrobüs reklamı vardı iş ona dönmüş. ha uygulama olarak kötü diyemem, çok iyi de diyemem o kadar karşılaştıracak yer görmedim. ama ilgi olarak sıkıntılı. doğru düzgün bilgi verilmedi. daha başka ufak tefek rahatsız olduğum konular da oldu ama uzatmak istemiyorum. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 1379 Toplam Mesaj: 13
sac ekim