folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Saçımı Sadece Su İle Yıkıyorum Ve Kokmuyorum (7 Ay Oldu)

Saçımı Sadece Su İle Yıkıyorum Ve Kokmuyorum (7 Ay Oldu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Sabun da mi yok? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

Saclarim cok sık her sabah sampuanla yikamak zorundayim yoksa fön makinesine itaat etmiyor saclar istedigim sekli veremiyorum

yoksa bende kullanmam varsa onerisi olan uyarim

defne sabununa bi şans ver 4-5 kullanımdan sonra etkisini görürsün. otacinin hb'de 7 8 liraydı fiyatı baktın faydası var el yapımı alırsın.

Deneyecegim hocam hd den baskasininda rahat edemiyordum bakalim olur inşAllah teşekkürler 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir mürid zeytinyağlı defne sabununu önerdi. Kükürtlü sabun gibi hem yağ bırakmıyor hemde saçları için çok besleyici dedi.

https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/1-kg-hatay-el-yapimi-zeytinyagli-defne-sabunu-451969814

Buradan 1 kilo verdim bakalım nasıl olacak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Bioblas..Bu şampuan şuan en iyisi. İçinde asit ve tuz olmayan her şampuan en sağlıklı şampuandır. 

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    end bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

bende de seboreik dermatit var(kepeğin Tanrısı!), clear veya headen shouldens kullanmak zorundayım. Daha doğrusu içeriğinde “Climbazole ve Zinc Pyrithione” olan her türlü şampuanı kullanabilirim. Kullanmazsam bataklık gibi kepek çıkıyor. Kafam, Kulaklarımın arkası, Kaşlarım, Ensem.

seboreik dermatit egzama hastalığına kalıcı çözüm var mıdır acaba onu da bilmiyorum, hiç doktora filan da gitmedim, kendim araştırdım, kendim öğrendim, kendim uyguluyorum. Bi güneş iyi geliyor, bir de bu şampuanlar.

Hocam ben de 3-4 ay önce bu yakınmalardan doktora gittim ve bu hastalığın teşisini koydu bana. 
    İlk sorduğu şey güneşe çok maruz kalıyor musun ? oldu.
    İşim turizm ve antalyada 40 derecenin altında çalışıyorum diyince o işi yapma güneşten uzak dur dedi bana.

Uzun araştırmalarım sonucunda bunun herkes için farklı tetikleyici unsurlar olduğunu farkettim. Yenilen şeyler kullanılan ilave ürünler vs. 
    Şampuan için herkes Vichy öneriyordu (hala kullanmadım) güneşe çıkınca terleyince her yerim acayip yanıyor ve kabarıyor.
    Doktorun verdiği ilaçları kullandım aşırı kilo yapıyor.
    Kremleri de arada kullanıyorum. Bir de burun spreyim var. Spreyi kullanmazsam burnumun içinde bile çıkıyor bu sert deriler.

Hassas ve kaşıntılı oluyor değil mi? Hay amanaki ya! Bende de var aynından. Son 2-3 aydır burnumun içindeler. Her tarafıma yayılacak mı şimdi bu?

Hepiniz doktora gitmelisiniz zira bu dermatitin parkinsonla iliskisi var

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

2 duşta bir şampuan kullanıyordum bir aralar çok mutluydum. Sonra ne olduysa havalar ısındı her gün köpürtmeye başladım 

Şu mesajdan sonra 7-10,gün kadar kullanmadım iyiydi. Sonra deniz sezonu açıldı. Şimdi bir iki damla şampiyon sadece 

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Arkadaşın konuyu gördüğüm okuduğum tarihten beri şampuan kullanmıyorum, şu an 2 haftayı geçti.

Amacım saç dökülmesine bir etkisi var mı yok mu bunu araştırmak, Umarım dökülme azalır.

iki hafta olduğu için henüz bir şey demek için erken.

Dökülme konusu hariç, şu an saçlarım daha iyi şekil alıyor, kalınlaştı sertleşti şu an iyi gidiyor.

kaşınma, haşerlenme, yağlanma pek yok. İki hafta içinde iki defa denizede gittim tuzlu suda temizlemştir tabi

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

5-6 ay kadar sabun veya sampuan kullanmadan sacimi sadece suyla yikamistim ama uzatmaya baslayinca kullanmaya baslamistim. Sanirim sekle girmedigi icin tekrar kullanmaya baslamistim.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kokmadığını sanıyorsundur. Askerde 2 ay yıkanmamıştım duş alana kadar kokmadığımı sanıyordum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

1 ayı olmak üzere Şampuan, sabun vs değdirmedim, hergün duş alırken saçlarımı bol suyla yıkıyorum. Akdeniz suyu bol kireçli

Amaç kafamı önüme eğip elimle saçlarımı aşağıya yukarıya sürttüğümde, ya da şampuanla yıkarken avucuma gelen saçlar azalacak mı bunu tespit etmek. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 7201 Toplam Mesaj: 52
suriye saç bakımı çöp saç fakirlik temizlik pislik yıkanma duş yağ