folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Saf Arkadaşım Ve Fetocu Elemanlar (Bir Hukuk Sorusu)

Saf Arkadaşım Ve Fetocu Elemanlar (Bir Hukuk Sorusu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Götveren fetonunda memleketi yanılmıyorsam erzurumdu, arkadaşların da orada olması pek iyi olmamış,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Hocam şimdi sana Sulh Ceza katibi olarak şunları söylim..

Sulh ceza olarak fetöcülerin tutuklamaya sevk edildiği birimdeyim. Mahkemesi görülene kadar tutuklu mu kalacak yoksa serbest mi ona karar veriyor.

Gelenlerin çoğu polis onlara gitmeden evvel gidip her şeyi anlatsalardı tutuklanmayacak durumdalardı. Savcılığa gidip ben böyle bir halt yedim ama bunlardan haberim yok tüm bildiklerim de bunlar pişmanım dese hayatı kurtulacaktı ancak bunlar bir şey olmaz bulamazlar ya da kaçarım düşüncesiyle ses çıkarmadılar. Yakalanınca da son pişmanlık fayda etmez tabi tutuklandılar.

Arkadaşlarına söyle gitsinler savcılığa, terör örgütlü suçlar soruşturma bürosu vardır. Savcıyla görüşüp durumu anlatsınlar. Polis onlara gitmeden arkadaşın gitsin. Bu FETÖ olaylarında özellikle isimleri belirtilmemişlerin isimlerini verenleri soruşturmaya katkı sağladıkları için yargılaması tutuksuz yapılıyor. 

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Sulh ceza olarak fetöcülerin tutuklamaya sevk edildiği birimdeyim. Mahkemesi görülene kadar tutuklu mu kalacak yoksa serbest mi ona karar veriyor.

Gelenlerin çoğu polis onlara gitmeden evvel gidip her şeyi anlatsalardı tutuklanmayacak durumdalardı. Savcılığa gidip ben böyle bir halt yedim ama bunlardan haberim yok tüm bildiklerim de bunlar pişmanım dese hayatı kurtulacaktı ancak bunlar bir şey olmaz bulamazlar ya da kaçarım düşüncesiyle ses çıkarmadılar. Yakalanınca da son pişmanlık fayda etmez tabi tutuklandılar.

Arkadaşlarına söyle gitsinler savcılığa, terör örgütlü suçlar soruşturma bürosu vardır. Savcıyla görüşüp durumu anlatsınlar. Polis onlara gitmeden arkadaşın gitsin. Bu FETÖ olaylarında özellikle isimleri belirtilmemişlerin isimlerini verenleri soruşturmaya katkı sağladıkları için yargılaması tutuksuz yapılıyor. 

Nerede katipsin? 

Sorunun cevabı olarak: Boş işlerle uğraşmayın. Canınızı sıkmayın. Sana geldiklerinde ki gelemezler, gelmezler de çünkü zurnanın zort dediği yere bile yakın değilsin, ben sadece aldım, kullanmadım demen yeterli. Ek KYOK alıp evine dönersin. 

Errare Humanum Est
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Sana daha ucu dokunmamışken gidip de böyle böyle demesi eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmekten ileri gitmez.

hadi gittin savcıya kalkıp da savcı sen bunlara yardım yataklık mı ediyosun la derse ne diyecek ?

hiç bişey yok gibi davransın hayatına. gün olur da gel kardeş pc telefon senin adına fetö işi derse aga ben ne bileyim sattım diyip geçecek.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Nerede katipsin? 

Sorunun cevabı olarak: Boş işlerle uğraşmayın. Canınızı sıkmayın. Sana geldiklerinde ki gelemezler, gelmezler de çünkü zurnanın zort dediği yere bile yakın değilsin, ben sadece aldım, kullanmadım demen yeterli. Ek KYOK alıp evine dönersin. 

Hocam mantıklı konuşuorsun da gerçekçi değil.

Savcı senin hakkında "Terör örgütüne ekipman s a ğ l a m a k" adında dava açarsa, öğrenmiş olursun zurnanın zort dediği deliği

T

Cevdet tarafından 27/Eyl/17 22:36 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2203 Toplam Mesaj: 16
hukuk mahkeme soru cevap fetö