folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Safkan Sivas Kangalı Yavrusu Satılıktır !!!

Safkan Sivas Kangalı Yavrusu Satılıktır !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    çok hırçın gözüküyo bi tatlıgı yok itin :|

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    -----------------------------
    way m.k :D İstihbarat Gibisiniz M.koim :D Ewimi Buldunuz Leynnnnnnnnn :):):):)  Ewt Hojalar Süleyman Demirel Bulv. Bedri Yeter Sitesi ;)

hacı o köpeği elinden çıkar biran önce yoksa tufacılar bi görürse adresi bi punduna getirir kaçırırlar hayvanı :| dikkat et ne olur ne olmaz :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tarzan bunu yazdı:

The_Holigan bunu yazdı:
    way m.k :D İstihbarat Gibisiniz M.koim :D Ewimi Buldunuz Leynnnnnnnnn :):):):)  Ewt Hojalar Süleyman Demirel Bulv. Bedri Yeter Sitesi ;)

hacı o köpeği elinden çıkar biran önce yoksa tufacılar bi görürse adresi bi punduna getirir kaçırırlar hayvanı :| dikkat et ne olur ne olmaz :|

Getirsinler , Gelsinler Hojam :):):) Ben Tasmasını Bırakıyorum Kralı Gelsin Alabiliosa Alsın Herşey Bi Komutuma Bakıo  :)) Ama Dikkat Etsin Özel Çekilten Bi Elbise Giysinler ;) Maalum :) İçeride Aslan Var ;)

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    Getirsinler , Gelsinler Hojam :):):) Ben Tasmasını Bırakıyorum Kralı Gelsin Alabiliosa Alsın Herşey Bi Komutuma Bakıo  :)) Ama Dikkat Etsin Özel Çekilten Bi Elbise Giysinler ;) Maalum :) İçeride Aslan Var ;)

hocam ufaklık için dedim :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    The_Holigan bunu yazdı:
    buluruz hacı :D site adı yerine bikaç foto daha koysan katını da söleyecem :D hacı madem adanalısın neden buluşmalara fln gelmiyorsun ayıp oluyo

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
Toplam Hit: 11227 Toplam Mesaj: 36