folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Safranbolu-Çaycuma-Gerede Çevresi Gezilecek Yer Tavsiyesi

Safranbolu-Çaycuma-Gerede Çevresi Gezilecek Yer Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba müridler, bayramda evde oturmak yerine ailemle  karadenize doğru çıkalım dedik ve bir güzergah belirledik. Aşağıdaki gibi ilerleyeceğiz. Bu yollar üzerinde ya da yakınında şuraya mutlaka git , burayı da gör diyebileceğiniz yerler var mı ?

dcpromo tarafından 28/Ağu/17 10:33 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

uP

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Safran Bolu evleri + eski saat kulesi + Kanyon vardı cam teraslı 

2 çarşısı var bana eski çarşı daha güzel geldi . Askeriye yüzünden bildiğin hediyelik eşya pazarı gibi her yer .

Evleri güzel mü olarak ücretsiz gezilecek yerler var .

Saat kulesi tarihi çok eski 1 amca gönüllü olarak saatin en üstüne insanları çıkarıp  mekanizma nın olduğu yerde saatin tarihini anlatıyordu ( tahminen ölmüştür )

Kanyon  . Güzel ama bildiğin taş toprak yahu .

Mağara varmış vaktim olmadı gitmeye .dibinden geri döndüm .

Kışın gidersen gaz maskesi götür her yer kat kaloriferi kullanıyor nefes almak imkansız .

Bartın da 1 tek inkumu (yada öyle bişey ) plajında gittim . Birde merkezde 1 çarşı pazar vardı bol bol ev yapımı kışlık malzeme almıştım .

BartIn sanırım plajda başka bişey yok . Zonguldak tarafları sürekli yeşillik . 

Bence başlığı değiştir . Safranbolu Bartın taraflarında gezilecek yer tavsiyesi yap :)

samaccc tarafından 28/Ağu/17 09:48 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

2 çarşısı var bana eski çarşı daha güzel geldi . Askeriye yüzünden bildiğin hediyelik eşya pazarı gibi her yer .

Saat kulesi tarihi çok eski 1 amca gönüllü olarak saatin en üstüne insanları çıkarıp  mekanizma nın olduğu yerde saatin tarihini anlatıyordu ( tahminen ölmüştür )

Kışın gidersen gaz maskesi götür her yer kat kaloriferi kullanıyor nefes almak imkansız .

Bartın da 1 tek inkumu (yada öyle bişey ) plajında gittim . Birde merkezde 1 çarşı pazar vardı bol bol ev yapımı kışlık malzeme almıştım .

Bence başlığı değiştir . Safranbolu Bartın taraflarında gezilecek yer tavsiyesi yap :)

Not aldım hocam eyvallah :)

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Amasra'da balık ve amasra salatası yiyebilirsiniz. Ağlayan ağac tarafına gidip manzarayı seyredebilirsiniz

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

3 ay içinde 3 defa gittim geldim bıktım amk yolundan ya 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

Amasra'da balık ve amasra salatası yiyebilirsiniz. Ağlayan ağac tarafına gidip manzarayı seyredebilirsiniz

not aldım hocam eyvallah.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

3 ay içinde 3 defa gittim geldim bıktım amk yolundan ya 

yok mu şuraya gitmeden olmaz dediğn yer :) Yol bıktırıyor tabi çok defa gidip gelince

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

6 sene kaldım söylediklerine ek olarak bir de Bulak Mencilis mağarası var şeker kanyonu da muhteşem yer 

https://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fturizmguncel.com%2Fimages%2Fcontent_files%2Fexternal%2Fimage%2F2016_fotolari%2Fyenice7.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.turizmguncel.com%2Fmakale%2Fyenice-ormanlari-seker-kanyonu'nda-seker-tadinda-bir-yuruyus-m1577.html&docid=RNb2VasFqo6yCM&tbnid=hm0WN6eRbAZazM%3A&vet=10ahUKEwi80eL8zvnVAhUDCZoKHVYID3YQMwg8KAcwBw..i&w=550&h=347&hl=tr-tr&client=safari&bih=460&biw=320&q=yenice%20%C5%9Feker%20kanyonu&ved=0ahUKEwi80eL8zvnVAhUDCZoKHVYID3YQMwg8KAcwBw&iact=mrc&uact=8

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Elysion bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

6 sene kaldım söylediklerine ek olarak bir de Bulak Mencilis mağarası var şeker kanyonu da muhteşem yer 

https://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fturizmguncel.com%2Fimages%2Fcontent_files%2Fexternal%2Fimage%2F2016_fotolari%2Fyenice7.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.turizmguncel.com%2Fmakale%2Fyenice-ormanlari-seker-kanyonu'nda-seker-tadinda-bir-yuruyus-m1577.html&docid=RNb2VasFqo6yCM&tbnid=hm0WN6eRbAZazM%3A&vet=10ahUKEwi80eL8zvnVAhUDCZoKHVYID3YQMwg8KAcwBw..i&w=550&h=347&hl=tr-tr&client=safari&bih=460&biw=320&q=yenice%20%C5%9Feker%20kanyonu&ved=0ahUKEwi80eL8zvnVAhUDCZoKHVYID3YQMwg8KAcwBw&iact=mrc&uact=8

Ekledim orayı da hocam eyvallah güzelmiş manzera

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek

Hocam cam teras var mükemmel bir manzaradır. Oradan hemen sonra vadiye inersiniz semaverde çay yapıyorlar. Mükemmel bir yer arkadaşlarım var orda havanın biraz bozuk olduğunu söylüyorlar. Arkdaşlarında dediği gibi Eski çarşı çok güzel gitmen gerekiyor. Safranbulo da uçak var bide oraya da kesin gitmelisin eski çarşıyı oradan görebilirsin. Amasraya kesin gitmen gerekiyor. https://pbs.twimg.com/media/B0yWHSPIAAAy2Nh.jpg Sadece bu fotoğraf için bile o yoldan gitmen lazım.  Ek olarak bunları söylebilirim.

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
Toplam Hit: 2313 Toplam Mesaj: 19
öneri bayram gez güzergah