Sağlam Antivirüs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

bitdefender total security 2015 kullanıyorum mutluyum :)

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tayfunuzman
    tayfunuzman's avatar
    Erkek

Teşekkürler arkadaslar hepinize :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Bilgisayar anti-virüsle hiç tanışmamış ki anasını satayım. Heyecanlandım konuyu görünce. Dedim bir deneyeyim virüs falan vardır belki. Hiç A-V kullanmadım ne de olsa. Hemen Comodo 'nun ücretsiz sürümünü indirdim. Gelmiş bana imzalar geçersiz falan bir şeyler zırvalıyor. İyi dedim bekle sen. Güncelledim onu. Sonra taradım bilgisayarı. Yaklaşık 20-25 dakikamı buna ayırdıktan sonra hiçbir şey bulamadı. Ayıp. Şakasına da olsa bişeyler bulduk deseydi keşke. Bir de sanki bilgisayar ağırlaştı eskisine göre bir nebze. Halbuki işlemcide fark yok. Ramde çok az fark var. Niye böyle hissettim ben şimdi?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

eset

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    Paradaisu
    Paradaisu's avatar
    Erkek

panda

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

antivirüslerin amacı yedikten sonra silmesi değil, yemeden tespit edip engellemesidir. ne kurarsan kur %100 bir çözüm alamazsın.  Temiz bir format sonrası antivirüs yazılımını kurman senin için şu an için en doğrusu olacaktır.

sadece antivirüs istiyorsan ücretsiz olarak avira'yı önerebilirim.

veya all in one bişi arıyorsan comodo kullanabilirsin fakat ayarlarının güzel kişiselleştirilmesi gerekiyor.

dipnot 1:   "malware programı" zararlı yazılımın kendisidir. kalıp olarak "anti malware kullanman  doğru olur".

dipnot 2:  antimalware yazılımlarıyla anti virüslerin classmanları farklıdır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uykucuibo
    uykucuibo's avatar
    Erkek

nod32 kur gerçekten etkili bir anti virüs memory scan gerçekten nod32 bunu geliştirerek kendını aşdi bellekteki herşeyi ayırıyor anında arka planda calısan dosyaların hepsını oyuzden bence nod32 biraz daha etkili avast  sandbox avira proactivy biraz daha düşük kalıyor fikrimce

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    uykucuibo bunu yazdı

nod32 kur gerçekten etkili bir anti virüs memory scan gerçekten nod32 bunu geliştirerek kendını aşdi bellekteki herşeyi ayırıyor anında arka planda calısan dosyaların hepsını oyuzden bence nod32 biraz daha etkili avast  sandbox avira proactivy biraz daha düşük kalıyor fikrimce

Hiçbir boka yaramayan bir antivirüs nod32. Geleni geçeni alıyor bilgisayara.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uykucuibo
    uykucuibo's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    uykucuibo bunu yazdı

ben faydalı buluyorum şuana kadar pek sıkıntı yaşamadım diğer anti viruslerede bakıyorum test ediyorum memory scan gerçekten etikili diğer anti virüsün firewallerıne göre sıkıntı sendede olabilir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    uykucuibo bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    uykucuibo bunu yazdı

ben faydalı buluyorum şuana kadar pek sıkıntı yaşamadım diğer anti viruslerede bakıyorum test ediyorum memory scan gerçekten etikili diğer anti virüsün firewallerıne göre sıkıntı sendede olabilir

Sıkıntı bende değil.

Kendi test sistemimde farklı yazılımlarda yeni çıkan ttnet virüsü diye tabir edilen cryptolocker ın yeni varyantlarını nod32 tek bir uyarı vermeden runtime ve scantime da bulamıyor.

Piyasada güvenli tabir edebileceğimiz 2 tane yazılım var. Biri comodo diğeri emsisofttur.

Yakın ve çarpıcı bir örnek için, devletlerin kullandığı casus yazılım finspy'ın detection raporlarına bakabilirsin.

https://www.dropbox.com/s/6fpd5rnwx0ra2kp/Anti-Virus-Results-FinSpy-PC-4.51.xlsm

Bunun bide daha kapsamlı finspy ın farklı versiyonlarında olan bir sızdırılmış belgesi vardı ama bulamadım şimdi.

Bu sitede antivirüs tavsiyesi altında "senin dediğin yanlış" diyebileceğin son insanlardan biriyim hocam, dediklerimi dikkate alman senin güvenliğin için daha yararlı olur.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 9965 Toplam Mesaj: 37
malware anti