Sağlam Bot Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

Hocam Lumberjack Motorex giyiyorum 3. kışımdayım hem kaliteli hem de şık (bana göre). Yağmurda karda kışta (Rize'de) giydim gayet sıcak tutuyordu ama eksi 20-30 larda nasıl bir performans verir bilmiyorum.

Lumberjackler iyi mi hocam son zamlardan sonra ucan ayyakabi fiyatlarindan dolayi lumberjack alicam bundan sonra 

Lumberjack aldım(deri değil) bu sene rahat ve hafif fakat uzun süre ayakta durunca biraz terleme yapıyor maalesef.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Hocam bestard marka bot al çocukların da giyer

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Yds, Salomon, The Northface falan hikaye ayağını -20 -30 da korumaz. Gerçekten sağlam bot istiyorum ve param var diyorsan alacağın bot ya Lowa yada Arcteryx olmalı. Bunları da TR de bulmak zor tabi.

Arcteryx zaten Salomon şirketi

Porsche ve Skoda da aynı gruba ait hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Cat meşhur sarı botu önermem sıcak tutmuyor ve çok ağır..

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adrenalinn
    adrenalinn's avatar
    Erkek

3 senedir the north face m hedgehog hıke mıd gore tex bot t0cdf5kx7 kullanıyorum baya memnunum. Tank gibi bir bot olmasına rağmen adidas nike’ın spor ayakkabılarından daha rahat.

Failure is an option, fear is not.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

koku için 3 4 günde bir geceleri ayakkabının içine torba içinde karbonat koyabilirsin kokusunu alır bakterileri öldürür.

terlememesi içinse çorap önemli. ben mesela naylon katkılı çorap giyemem %100 pamuk olmak zorunda.

sen de böyle bişey deneyebilirsin.

Karbonat nemi alır mı peki ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek

https://www.sportive.com.tr/mammut-runbold-tour-high-gtx-men-3020-04610-0373

Bende bundan var tavsiye ederim. Aylarca kar kalkmayan bir köy okulunda öğretmenken beden eğitimi dersinde kullanıyordum. Ne terletiyor ne de üşütüyor. 

Yünlü tabanlık aldım bir de içine harika oldu. Zor şartlara dayansın istiyorsan outdoor markalara bakmalısın.

İdeal zamanı beklemeyin, çünkü asla gelmeyecek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Universite 1. Sinifta greyder aldim aradan 8 sene neredeyse gecti daga tasa vurdum bot bana misin demiyor =)

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

koku için 3 4 günde bir geceleri ayakkabının içine torba içinde karbonat koyabilirsin kokusunu alır bakterileri öldürür.

terlememesi içinse çorap önemli. ben mesela naylon katkılı çorap giyemem %100 pamuk olmak zorunda.

sen de böyle bişey deneyebilirsin.

Karbonat nemi alır mı peki ? 

içindeki nemi almada pek etkili olmaz.

nem için ayakkabı hava almayacak şekilde kapatıp prinç koyabilirsin hocam ama öyle kısa sürede nemi alamaz.

kısa sürede nemi gitsin istiyorsan saç kurutma makinesi tutabilirsin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Quechua almıştım 3 sene önce decathlondan, hala giyiyorum. 2 metre karda, yağmurda, bitliste ağrıda erzurumda her koşulda kullandım bana mısın demiyor. fiyatı da uygundu aldığımda.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 3902 Toplam Mesaj: 33
bot