folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sahibinden - Param Güvende Hakkında

Sahibinden - Param Güvende Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı satışlar bende de Asus Rog strix G531GV var satılık İPhone 12 veya üst model notebook ile takas olur. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

update: bi ton video falan çekip paranoya yapıp gönderdim aleti. adam teslim alıp 1-2 saate onayladı hemen. :P boşa paranoya yapmışım.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

update: bi ton video falan çekip paranoya yapıp gönderdim aleti. adam teslim alıp 1-2 saate onayladı hemen. :P boşa paranoya yapmışım.

Şans hocam işte. Kazasız belasız atlatmışsın hayırlı olsun 😊

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    JuMaN bunu yazdı

Hocam hayırlı satışlar bende de Asus Rog strix G531GV var satılık İPhone 12 veya üst model notebook ile takas olur. 

hocam durumu nedir, garantisi falan var mı ? alabilirim belki

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Bu sistemde kargolanacak kisinin adresi sistemdeki kod ile çıkıyor galiba tecrubesi olanlar varsa şimdi ben kargolayacağim ürünü yarın ondan dolayı soruyorum ilk defa kullanıyorum adres bilgileri neye göre oluyor benim girmem gerekmiyor herhalde satıcı giriyor ben göremiyorum yada ben giriyorum satıcıdan bilgileri alıp kafam karıştı gece gece bende kendi adresimi girdim eger kod üstünden çıkıyorsa o zaman güzel çıkmıyorsa adamdan isterim yarın adres

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    TOMBLACK bunu yazdı

Bu sistemde kargolanacak kisinin adresi sistemdeki kod ile çıkıyor galiba tecrubesi olanlar varsa şimdi ben kargolayacağim ürünü yarın ondan dolayı soruyorum ilk defa kullanıyorum adres bilgileri neye göre oluyor benim girmem gerekmiyor herhalde satıcı giriyor ben göremiyorum yada ben giriyorum satıcıdan bilgileri alıp kafam karıştı gece gece bende kendi adresimi girdim eger kod üstünden çıkıyorsa o zaman güzel çıkmıyorsa adamdan isterim yarın adres

adres falan almıyosun sen. sadece sahibinden.com daki kodu kargocuya ver yeterli. alıcının alırken girdiği adres çıkacak kargoda.

bi de kargoya verince kargocunun çıkarıp pakete yapıştırdığı barkodun fotoğrafını çek, takip etmek için lazım olur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

adres falan almıyosun sen. sadece sahibinden.com daki kodu kargocuya ver yeterli. alıcının alırken girdiği adres çıkacak kargoda.

bi de kargoya verince kargocunun çıkarıp pakete yapıştırdığı barkodun fotoğrafını çek, takip etmek için lazım olur.

İşlem tamamlandı dediğin gibi hocam işlem ama işte ürünü yolluyorsun açaba oluyor kafanda bu sistem satıcıyı korumuyor alıcıyı çok iyi bir şekilde koruyor kullanılabilir bir sistem ama sadece ürün almak için mesela telefon aldın gayet iyi bir fiyatta başka yerde buldun dedin cihaz nasıl sana dediği gibi değilse iade hakkın var ve güzel bir sistem eğer cihaz temiz değilse zaten malum iade ediyorsun ama iade ederken sorun şu para hesabına ne zaman geçiyor kesinti oluyormu tam bilmiyorum kullanilabilir bir sistem alıcı için 

Toplam Hit: 2352 Toplam Mesaj: 28
param güvende sahibinden