folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sahibinden.Com & Bank Of America

Sahibinden.Com & Bank Of America

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Zamanında benim laptop ilanımdada bana dadanmışlardı. Dedim sen mal mısın burdan oraya laptop gider mi? Bulunduğun yerde hiç mi laptop yok :))

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    enzo bunu yazdı

La burdan nijeryaya göndersen gitmez ptt ile bunlar neyin kafasını yaşıyor :p :D yolda başkası çarpar onun çarpmaya çalıştığı aleti :D :D sen de fake ptt makbuzu hazırla, al gönderdim de, umutlansın enayi :D

Bende tam bunu diyecektim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Ulan hep bu dombili yüzünden. Buna kanan herkese kanar diye 72 milletten dolandırıcılar dadandı mk.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    enzo bunu yazdı

La burdan nijeryaya göndersen gitmez ptt ile bunlar neyin kafasını yaşıyor :p :D yolda başkası çarpar onun çarpmaya çalıştığı aleti :D :D sen de fake ptt makbuzu hazırla, al gönderdim de, umutlansın enayi :D

hahah :d salatalık falan gönderse de iyi olurdu aslında ama masraflı olur sanıyorum o bile

slanger tarafından 10/Nis/18 01:00 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    enzo bunu yazdı

Guzel fikir, sayim birimi olarakta 1 adet laptop degilde 1 S.A.P laptop gonderdim diye mail at. Aransin dursun...

Yada gonderim ucretini gonder cebimden odeyemem gondereyim de. Ucreti eline kazara alirsan "Kemal Sunal'in" hiyarindan bir tane gonder. Bir de not yaz ama Turkce "Bunu yazan... bu hiyari ***" diye. Google'de ceviri ile bakar artik.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sıçtık..

benide kara para aklamak suçundan reza zarrapın yanında kodese tıkacaklarmış.

şimdi cevap yazdım ben çok zengin biriyim bu işi örtpas etmek için anlaşabiliriz diye

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
Toplam Hit: 2842 Toplam Mesaj: 17
sahibinden