folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sahibinden.Com Dolandırıcıları - Dikkat

Sahibinden.Com Dolandırıcıları - Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=rR0JaygJdmA

http://www.youtube.com/watch?v=f2z-UgShVfc

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

günaydın diyorum, o sitede yıllardır dolandırıcılar at koşturuyor, biçok tanıdığım dolandırıldı orada

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

adamın konuşmasından belli ne  oldugu zaten kardeşim  kardeş diye konuşan elemanlardan hayatda bişey almam

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

ıban dan gerçekten bi yol olmaz mı dolandırılmış olsan hesaba para aktarılmış bişey çııkmaz mı yani polis e başvurdugun zaman

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sahinka bunu yazdı

ıban dan gerçekten bi yol olmaz mı dolandırılmış olsan hesaba para aktarılmış bişey çııkmaz mı yani polis e başvurdugun zaman

iban numarasından savcılığa bildirsen bile adam tutup bana borcu vardı onu ödedi dese bi şey yapamazsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    sahinka bunu yazdı

iban numarasından savcılığa bildirsen bile adam tutup bana borcu vardı onu ödedi dese bi şey yapamazsın.

Konuşmalar vs kayıt altında ip numaraları vs var sonuçta. Bulamasalar bile o IBAN numarasına para aktarıldı öyle borcu vardı ödedi diye hemen kurtulamazsın. Sende öyle bir demişsin ki :)

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı
    sahinka bunu yazdı

Konuşmalar vs kayıt altında ip numaraları vs var sonuçta. Bulamasalar bile o IBAN numarasına para aktarıldı öyle borcu vardı ödedi diye hemen kurtulamazsın. Sende öyle bir demişsin ki :)

Katılıyorum.. Öyle Diyerek Kurtulamaz.. Daha Uygun Kılıflar Giydirirse Bilememde.. Bu İfade Kurtarmaz Adamı.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

aslında eleman videoyu  devam ettirse,  tuzaga düşürme vol -3   ve tuzaga düşen dolandırıcıyı mikme vol-4  vol-5   secenekler gözümde canlanıverdi :)))  ekşin :P

:) mutluyum, huzurluyum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı
    sahinka bunu yazdı

Katılıyorum.. Öyle Diyerek Kurtulamaz.. Daha Uygun Kılıflar Giydirirse Bilememde.. Bu İfade Kurtarmaz Adamı.. 

Parayı aldım diye bi cümle kurmadıkça bu adam her türlü kurtarır kendini.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Guzel bir site yapilir aslinda, belirli insanlari video cekicen yayinlican, bilgileri de vericeksin.

Boyle site yapilsa tutar gibi...

Parayi alan kisi nasil mahkeme de kendini kurtarabilir ki, Kesin mafya kilikli kisilerdir. Anca mahkemeye verirsen bela alirsin vs vs diye korkutur gibi geliyor yoksa mahkeme de almadim demesiyle kurtulamaz...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar ben türkiyede iken.  Bu şekilde hesabima havale kargo seklinde okadar çok para kazandim ki anlatamam. 2008 de fotograf makinasi ile kaçak tahtakale telefonlari ve orjinal kol saatleri satiyordum tbt den bile hesaba havale alip gonderdigim ürün vardi birine s2950 gondermiştim fuji filmin.  Ama kimseyi dolandirmadim.  Simdi birincisi adamlar bana gelip elden alabilirmiyim dediginde tabiki diyordum acık adres veriyordum. 2.si 0532 hat kullaniyordum 12 yıldır ayni hatti kullaniyorum. bu şekilde yapiyordum.  Dolandirilanlara gelince abi öyle bişey varmi ben parayi gonderim sen gonder hasiktir. aq.  

buna ek olarak savciliga baş vursan işin pesine koşsan parani geri alirsin. doğru . Fakat kimse o işlerle o macera ile ugrasmaz . Bu maceralara girmemek içinde düzgün faturali ürün alin . Bedava aramayin.  Bozulsa bi sıkıntı calinti cıksa bi sıkıntı dolandirilan sucludur bence dolandiran zaten birileri hep olacaktir. Dolandirilmamayi ogrenin

Toplam Hit: 2720 Toplam Mesaj: 13