folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sahte Eca Servisi Ve Dolandırılma

Sahte Eca Servisi Ve Dolandırılma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Akşam akşam sinirlediren dolandırılma.

Annem Torbalı da ben ise Alanya da oturuyorum. Annem kombinin bakımını yaptıracağım dedi. Bende google Eca Torbalı servis diye arattım. Gelen numarayı anneme gönderdim. (Benim Hatam: Bana ders oldu, iyice araştıracağım bundan sonra.)

ECA yetkili servisi olarak tanıtıp bakım için çağırılan bozuk olmayan kombiye, parça değişmesi lazım 850 TL deyip annemden almışlar. Sonra ne faturayı yarın bu tarfta işimiz var getireceğiz demişler. Annem servisi aradığında teyze meraklanma 1 yıl garanti var işimizin fatura kaybolur bilgisayarda kayıtlı herşey demişler. Bugün annemle görüşünce öğrendim hemen şikayet oluşturdum. ECA servisi ile görüştükten sonra yetkili olmayan bir servis olduklarını öğrendim.

Biraz araştırınca Bayraklı da bir firma olduğunu öğrendim. Alanyadan müdahale edemiyorum. Annemde thh ile uğraşamaz. (67 yaşında)

Telefon açıp küfretmekten başka ne yapılabilir. Bilgiler aşağıda :

OTO FUAT OTOMOTİV İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
        Manavkuyu Mah. 275/11 Sok. 9/B Bayraklı, İzmir

Site ve Telefon numarası:
    https://www.izmirservis.org/
    02323462346

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Sıkıntılı bir iş manavkuyuda ne hedükler vardı bir Siemens cep telefonunu satmadım diye 2004 te bana hallenenen muhitin sevmediğim mk bayraklılıları.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tüketici hakem heyeti fatura olmadıktan sonra bir işlem yapmaz. Gidip kapılarına dayanacaksın ama %90 adres sahtedir. 2 sandalye 1 masa atıp ofis olarak göstermişlerdir. %10 ihtimal mafya tarzı tiplerle karşılaşırsın dayak atıp yollarlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu nedir yahu insanın en ufak yanılmasında basıyorlar dolandırıcılığı,

Adamlar da bütün markaların servisi var, :)

Elinde belge yoksa üstat pek bir şey anlıyamazsın, ancak google gibi şikayet var gibi yerlerden olumsuz puan verebilirsin,

Olmadı sende kendilerine ara 3-5 farklı adres ver xxx yerdeyim xxx cihazda sorun var gelin diye, boş boş gidip gelsin yavşaklar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

geçmiş olsun umarım çozersin bir şekilde. lakin sitenin hiç bir yerinde yetkili servis yazmıyor hocam.  

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

geçmiş olsun umarım çozersin bir şekilde. lakin sitenin hiç bir yerinde yetkili servis yazmıyor hocam.  

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Çok geçmiş olsun teyzemize.

Lütfen bu tarz servis talepleri için, ilgili firmaların müşteri hizmetlerini arayarak kayıt oluşturun, onlar yönlendirsinler.

Twitter: @CanKirca
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Google reklami ile üstte cikip insanlari dolandiriyorlar.
    Dikkatli olmaktan baska cozumu yok :(
    Fatura olmadigi icin birsey de ispat edemezsin.

Servis evraginda da hicbir iletisim, firma vs bilgi bulunmuyordur buyuk ihtimalle

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek

Bu ülkede sahtesi olmayan ne kaldı? Servisin bile sahtesi var. İnsan kimseye güvenemez oldu.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

1 ay flaan sonra yine bunları ara bakım için bir adres ver geldiklerinde 10 kişi onları bekliyor olun. Sonrası pompa.

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://www.eca.com.tr/yapi/bayi-servis/servisler 

orjinal servisleri burda adamların

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2767 Toplam Mesaj: 20
dolandırıcı 02323462346