folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sakarya Okuyanlar Ve Yurt Önerisi Olanlar

Sakarya Okuyanlar Ve Yurt Önerisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

Herkese selamlar, sevgiler, saygılar. Konu başlığından da anlaşıldığı üzere Sakarya da okuyan ve ya yeni kazanmış olan müritleri görmek isterim (Gerçi mürit müridi dakkada bulurmuş ama neyse). Ayrıca görmüş geçirmiş olanlar varsa da kendilerinden Yurt önerileri ve neden o yurdu önerdikleri hakkında kısa bir bilgi alırsak da harika olur. Hem bana hem de diğer müritlere yardımcı olmuş olursunuz. 

@Mod Edit: Başlık düzeltildi. Lütfen bir dahaki sefere dikkat edelim.

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

Eqmn bunu yazdı:
    -----------------------------

Herkese selamlar, sevgiler, saygılar. Konu başlığından da anlaşıldığı üzere Sakarya da okuyan ve ya yeni kazanmış olan müritleri görmek isterim (Gerçi mürit müridi dakkada bulurmuş ama neyse). Ayrıca görmüş geçirmiş olanlar varsa da kendilerinden Yurt önerileri ve neden o yurdu önerdikleri hakkında kısa bir bilgi alırsak da harika olur. Hem bana hem de diğer müritlere yardımcı olmuş olursunuz. 

sakarya tayfası olarak senı aramızda görmekten mutlu oluruz 

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

internet benim için önemli diosan 30 agustosa gitme :D

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

sakaryada ilim yayma cemiyetinin yüksek öğretim yurdu var diye biliyorum bi araştır hoca, ilim yayma cemiyeti yurtları mükemmel oluyor.. cemaat yurdu gibi sana gelip gidip namaz kıl sohbete katıl sigara içme kız arkadaş yapma demiyolar, biraz temiz bi kişiligin olması yeterli + 250 lira yurt parası ödüyorsan bunun yarısını sana burs olarak geri verme ihtimalleri çok çok yüksek ben alıyorum çünkü, + ücretsiz gitar bağlama Ney, Ebru gibi bi ton kursları ve yine Ücretsiz türkiye turları var.. Emin ol memnun kalırsın hocam.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

sakarya ilim yaymadan uzak dur hoca, kalmış biri olarak söylüyorum. evet 250 lira idi ama malesef ticaret mantığından 275 e çıkardılar ve o bursu ortalama şartı koşarak veriyorlar, artı olarak ise sakaryadaki ilim yaymaya girebilmen için torpil şart çünkü içerdeki herkesin tanıdığı var. devam olarak evet namaz kıl falan demezler sene başında gelir sorarlar sabah namaza kalkmak istiormsnz die hayır dersen tamam derler kaldırmazlar. sigarana karışmaması gerekirler ama karışıorlar nasıl, şu şekilde, sigara odası denilen bir yer var idi fakat kapatıldı. hadi ii güzel dışarda kapı önünde içiorz. sonra gece saat bilmem kaçtan sonra (12) sigara içmek için dışarı çıkmak yasak denildi. wireless internet yok, yemekler eh. kantin kapalı geceleri. ve haftada bir program oluor katılmak zorunda değiller deselerde katılım istiorlar senden. ama iidr güzeldir arkadaşlıkları samimidir hiçbişiyin kaybolmaz hırsız falan yoktur. dolapları kilitleyen 1 kaç kişi vardı onlarda çok pimpirikli idi. ha bu arada gece son giriş 11 ilim yaymada bilgin olsun. okula 15 dk mesafede ve zaten gece son otobüs 11.40 ta kalkıor oraya. yani çok bişi kaybetmiorsn.

gelelim diğer seçeneklere, ha bunlar bana uymaz diorsan;

eğer maddi durumun iyi ise kampüssaray. (yemek dahil değildir fiyatlara dikkat araştırırken)

eğer durumun biraz daha kötü ama hala iyiyse ; adaçark (bunun ötesi yok fiyat performans konusunda)

eğer durumun kötü ise hiç özel yurt arama saçma sapan özel yurtlar için, ya eve çık direk (ev 3+1 de 3 arkadaş veya 4 arkadaş olrsan yurtlardan ucuza gelebilior yediğine içtiğine göre). yada devlet yurdu çıktıysa oraya git. ama orda dolabını kesinlikle kilitle. hatta kapıyıda.

sakarya tayfası ortaya çıkınca onlara bir çift lafım var ; buluşmalarda nerdesiniz lan !

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sir bunu yazdı:

sakarya tayfası ortaya çıkınca onlara bir çift lafım var ; buluşmalarda nerdesiniz lan !

+++

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

bende sakarya üniversitesinde okuyorum, her türlü soruya-soruna elimden geldiğince yardımcı olurum, yurt konusunda da tanıdıklarım, yurtların çoğunda daha önce kalmış arkadaşlarım filan var ama yardımcı olmam için istediğiniz şartları belirtseniz daha verimli olur diye düşünüyorum, kaç kişilik odalar, çarşıda mı-serdivanda mı, yemekli mi- yemeksiz mi gibi ayrıntıları söylerseniz elimden geleni yaparım , elektrik elektronik okuyorum, bölümle ilgili de yardımcı olabilirim, okul hakkında da soru sorabilirsiniz 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

hezarfen bunu yazdı:

bende sakarya üniversitesinde okuyorum, her türlü soruya-soruna elimden geldiğince yardımcı olurum, yurt konusunda da tanıdıklarım, yurtların çoğunda daha önce kalmış arkadaşlarım filan var ama yardımcı olmam için istediğiniz şartları belirtseniz daha verimli olur diye düşünüyorum, kaç kişilik odalar, çarşıda mı-serdivanda mı, yemekli mi- yemeksiz mi gibi ayrıntıları söylerseniz elimden geleni yaparım , elektrik elektronik okuyorum, bölümle ilgili de yardımcı olabilirim, okul hakkında da soru sorabilirsiniz 

başlama yine başkan.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

yeah geliyorum ulan bende :D bekle beni sakarya :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:

sir bunu yazdı:

+++

olum ben mezun oluyom ya laa :( ist dayım staj var diye gidemiyorum bulusmalara zati hevesim bi tarafıma kacıyo :S 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

ibf .D

ilk hafta çark caddesinde bi toplanalım:D

..
Toplam Hit: 3912 Toplam Mesaj: 28