Samsun J7 Pro Mu? Xiaomi Mi Note 3 Mü ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

beyler yeni telefon alacağım sanırım mecburen telefon bozuldu. Şimdi nakit param olmadığından vodafone dan samsung j7 pro tarifeye ek taksitle alma durumu var. Lakin xiaomi note 3 ü ısrarla öneren arkadaşlarda var. benim için telefonda önemli olan şeyler

Ekran parlaklığı ve canlı renkler.

kamerası, özellikle ön kamera keskinlik önemli... 

uygulamalar arası gecişte kasmaması

oyun felan cok oynamam 

telefondanda fazla anlamam önceki telefonum j5 2016 idi. memnundum aslında ama kamerası cok iyi değildi.

bu iki model arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz ? 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Açık ara note 3.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

hocalarım baltalamak gibi olmasın ama , samsung s5 i nasıl buluyorsunuz ? alınabilecek bir telefon mudur ? internetten kamera vs baktım memnun olanlar da var.  ablam için düşünüyorum. temiz kasa vs. 600 lira dedi arkadaş.

edit : arkadaşlar kelimesini kullanmışım, hocalarım olarak düzenledim. kusura bakmayın.

nposeLx tarafından 03/Mar/18 08:36 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    akrepkral53 bunu yazdı

maximum bütçe 1500-1550 hocam. samsungun ekranından memnundum parlaklık ve renkler tatmin edici ama note 3 sanki geride ekran konusunda birde gece çekimlerinde iyi değilmiş. samsung taksit secenegide var kararsız kaldım bütce dediğim gibi yani

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

hocalarım baltalamak gibi olmasın ama , samsung s5 i nasıl buluyorsunuz ? alınabilecek bir telefon mudur ? internetten kamera vs baktım memnun olanlar da var.  ablam için düşünüyorum. temiz kasa vs. 600 lira dedi arkadaş.

edit : arkadaşlar kelimesini kullanmışım, hocalarım olarak düzenledim. kusura bakmayın.

S5 guzel telefon. Rahatlikla alabilirsin dusunmeden. 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

Alınmaz. Her ne kadar zamanının amiral gemisi olsada 4 yaşında. Aynı paraya sıfır Xiaomi Mi 4 alabilirsin. S5 ile aynı donanıma sahip. Tek fark hafıza kartı takılmıyor ve ama ram 3 GB. Ram konusunda üstün. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    nposeLx bunu yazdı

Alınmaz. Her ne kadar zamanının amiral gemisi olsada 4 yaşında. Aynı paraya sıfır Xiaomi Mi 4 alabilirsin. S5 ile aynı donanıma sahip. Tek fark hafıza kartı takılmıyor ve ama ram 3 GB. Ram konusunda üstün. 

hocam 1500 lira bandında alınabilecek en iyi telefon hangisi sence ? j7 pro yu öneren çok c7 pro ile farkları neler yada xiaomi alınabilir mi ? ekran konusunda hangisi daha iyi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    nposeLx bunu yazdı

hocam 1500 lira bandında alınabilecek en iyi telefon hangisi sence ? j7 pro yu öneren çok c7 pro ile farkları neler yada xiaomi alınabilir mi ? ekran konusunda hangisi daha iyi 

c7 pro derim hocam. ön kamera daha iyi. sende ön kamera istiyorsun.

https://www.gadgetsnow.com/compare-mobile-phones/Samsung-Galaxy-C7-Pro-vs-Samsung-Galaxy-J7-Pro

http://www.cepworld.com/samsung-galaxy-c7-pro-1673-ile-samsung-galaxy-j7-pro-1915-karsilastirma

https://www.youtube.com/watch?v=TLDCB2yq-mI

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/67070-84073/samsung-galaxy-c7-pro_samsung-galaxy-j7-pro/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Mi not 3 tartışmasız

dipnot mi6 kullanıyorum

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Mi not 3 tartışmasız

dipnot mi6 kullanıyorum

hocam sebebleriyle anlatırsan daha iyi olur neden note 3 ?  6 gb ram dışında ?

Toplam Hit: 2315 Toplam Mesaj: 17
samsung xiaomi