folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note 4 Ekranını Tamir Edeyim Derken Kırdım Nasıl Düzeltirim ?

Samsung Galaxy Note 4 Ekranını Tamir Edeyim Derken Kırdım Nasıl Düzeltirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Selamlar beyler ,

Samsung galaxy note 4 telefonum vardı biraz eski bunun kasasını tamir edeyim derken , ekranı sökmeye çalıştım. İçindeki sarı filmi koparmışım . Telefona kardeşim uhu filan birşey yaptı ekran çalışmaya başladı ama dokunmatik çalışmıyor. Şimdi ben bu telefonu nasıl toparlarım . Tamirciye gittiğimde telefondan daha pahalı fiyat çektiler a.q Birde 50 tlye alırım diyor herif.

Aramızda telefoncu varsa bir yazabilirmi inat ettim çözücem bunu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

50 liraya sana vereceğime evdeki bebelerin eline oyuncak niyetine veririm deseydin. Çakal yapıp satacak birine aklınca.

https://www.youtube.com/watch?v=eAyZAa8ck8U

Root yapıp şunu bir dene bakalım. Kalemle çalışıyor mu ekran ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

50 liraya sana vereceğime evdeki bebelerin eline oyuncak niyetine veririm deseydin. Çakal yapıp satacak birine aklınca.

amk bir de tanıdık adam diye gittik oç ya . Tamamdır deniyecem bakalım ne olacak.

Edit : Ama kanka telefonun ekranının kasaya yapışkan tarafıda söküldü. Yani askıda duruyor telefonun ekranı.

samato tarafından 24/Eyl/19 15:42 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

amk bir de tanıdık adam diye gittik oç ya . Tamamdır deniyecem bakalım ne olacak.

Edit : Ama kanka telefonun ekranının kasaya yapışkan tarafıda söküldü. Yani askıda duruyor telefonun ekranı.

bende 6s ekran yaptırdım 240 tl fiyat çekti tanıdık diye. bir de indirim felan yaptım dedi tanıdıksın boşuna para verme fazla hesabı

bi ekran takmış tamam yan sanayi üründe sanki elimde iphone yok samsung kullanıyorum oraya buraya basıyorum ters basıyor vs küfür ede ede 1 ay kullandım

1 ay sonra havalimanında güvenlikten geçince ellerim doluydu ofise geçerken telefon elimden düştü ekran kırıldı

arkadaşım bi yeri önerdi beylikdüzü kavaklıda. gittim adam 180 liraya ekran taktı + koruyucu taktı +  kılıf verdi plastik ince mince 

ama ekrandan aşırı derecede memnunum orjinale çok yakın her kullanışıyla

yeşim salkım reyisinde dediği gibi

benim tanımadığım hiç bir düşmanım yok. hepsine white chocolate mocha ısmarlamışlığım vardır. :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sarı bant derken flexi mi kopardın sen ? Onu ev ortamında düzeltemezsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

@dasponge :) 

Valla fleximi bilmiyorum telefon evde kaldı yarın fotosunu atayım. Böyle komple ekrana yapışık olan 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bende 4-5 sene önce Samsung 4 s ekran üstünden arka teker geçirdim telefon eşimindi sorunsuzdu ama ekran patlamıştı öyle bir zamandayımki telefoncuya al şunu yap deme şansım yoktu ama tanıdık kargocu vardı GittiGidiyor dan 200 liraya bir ekran aldım evde YouTube da videolardan yapmıştım canavar gibi idi hey gidi.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

hal bu.

sikeyim fotoğraf yükleyemiyoruz

https://eksiup.com/p/hi174581zegw

Mod not. Hocam insert>upload image diyeceksin ve olacakti sovmeye ne gerek vardi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Flexte hasar vardır ekranı almaya kalkarsan telefondan pahali Flex değişimi yapanlar var 250 tl civarı diye duydum 75 tl vereyim hu hali ile ☺☺☺☺☺

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

Flexte hasar vardır ekranı almaya kalkarsan telefondan pahali Flex değişimi yapanlar var 250 tl civarı diye duydum 75 tl vereyim hu hali ile ☺☺☺☺☺

herkes 75 -50 diyor. sinirim bozuldu be abi.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Telefondan vazgeçersen anakarta talibim.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 2527 Toplam Mesaj: 15
samsung telefon telefon