Samsung Galaxy Note 8'İn Tasarımı Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhone 8'in tasarımını sızdıran Olixar bu seferde Note 8'i sızdırmış. Parmak izi ekrana gömülecek olayı yalan çıktı. S8’in kalemli haline benzettim ben. Note 7 daha yakışıklıydı.

Ekran boyutu 6.3 inç. Önceki Note serisi modellerde 5.7 inçti. Ancak çerçevelerin ince olmasından dolayı kullanıcı için bir şey fark edeceğini sanmıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Biraz daha büyümüş bu haliyle pantolon cebine sığmaz gibi ama bu serinin amaci bu sadecw akıllı telefon degil bir cep bilgisayari. 

Su Note serisi ile siradan bie kullanicinin bilgisayara ihtiyaci yok. iPhone cok kapali oldugundan o olmuyor. 

Note serisine hayranım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Şu parmak izini ekrana gömemediler

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

kamerasıyla ilgili bilgi var mı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

akşam patlıyo muyuz gençler 

He is finding himself.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

telefonu direk adresime yollasınlar parası hazır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

kamerayı yenilemediler diye s8 almadım, bunda da kamerayı yenilemedilerse s8 alacam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Note serisi gerçekten iyi ama note7 den daha da kıvrımlı olmasın aga telefon hiç hoşuma gitmiyor öyle.

ayrıca alkantara kılıf çok güzel gidiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

kamerayı yenilemediler diye s8 almadım, bunda da kamerayı yenilemedilerse s8 alacam.

Kamerada daha ne bekliyorsun ki hocam ? Adamlar DSLR kalitesine yakın kamera koyuyorlar S6'dan beri. Zaten S6'dan beri kamerada gece çekimine ağırlık veriyorlar. Pahalı olupta dandik fotoğraf çeken cihaz yok artık.

Çift kamera konusundada en iyisi iPhone 7 Plus. Apple zamanında Microsoft'un işten çıkardığı Nokia mühendislerini bünyesine katarak iyi iş yaptı.

Son dönem cihazlarında bir tek Sony Xperia XZ Premium var kamerada yenilikçi olan. Adamlar ağır çekimde aşmış.

https://www.youtube.com/watch?v=sFa55Jx382o

mkyb tarafından 03/Tem/17 00:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Kamerada daha ne bekliyorsun ki hocam ? Adamlar DSLR kalitesine yakın kamera koyuyorlar S6'dan beri. Zaten S6'dan beri kamerada gece çekimine ağırlık veriyorlar. Pahalı olupta dandik fotoğraf çeken cihaz yok artık.

Çift kamera konusundada en iyisi iPhone 7 Plus. Apple zamanında Microsoft'un işten çıkardığı Nokia mühendislerini bünyesine katarak iyi iş yaptı.

Son dönem cihazlarında bir tek Sony Xperia XZ Premium var kamerada yenilikçi olan. Adamlar ağır çekimde aşmış.

https://www.youtube.com/watch?v=sFa55Jx382o

Hocam bende S6 edge plus var, kamerası gerçekten çok iyi.

Telefonla iş için videolar çekiyorum, bazen toplantılarda 32" 2k monitörde oynatıyorum videoları, her 5 kişiden biri hangi kamerayla çektiğimi soruyor. 

Ağır çekimi de çok başarılı, makine parçası çekiyorum, gözle bulamadığım sıkıntıları bulabiliyorum bu sayede.

S6edge plus ve S7 edge arasında kamera farkı yoktu, s8'de de yenilemediler.

Telefondan memnunum ancak bir yakınıma vereceğim, kendime de kamerası daha iyi birşey almak istiyorum. Sonradan pişman olmayayım.

Samsung harici almayı düşünmüyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

yabancılar samseng diye mi okuyormuş yahu

Toplam Hit: 1707 Toplam Mesaj: 13
samsung yabancıların okuduğu şekilde samseng