Samsung Galaxy S7 Edge Fiyatlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

Bu garanti muhabbeti hakkında bilir kişiler yokmu ya :)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

www.youtube.com/watch?time_continue=334&v=IZU9U72OU5s

4:30 malum yeri açıyo

https://news.samsung.com/global/faces-of-innovation-galaxy-s7-s7-edge-how-we-created-the-cooling-system-in-the-galaxy-s7-and-s7-edge

..Morali hep bozuk olan insan..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Ve gormus olduk pasif sogutucuyu. Arastirin bakin 2 yil sonra cop olmasin...

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

halen bulamadım 2 yıl sonra bozulacağına dair bişi. bulan varsa paylaşsın lütfen. bu sistem laptopların içinde olan sisteme benzer bişi sanırım. e laptopların soğutma sistemi yıllarca çalışıyor..neyse bilen biri linklerle birlikte düzgün bi paylaşım yaparsa sevinirim

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

Paylaştıklarınıza bakarak şunu demeliyiz 2 sene sonra telefon kullanılmaz hale geliyo telefonun ömrü 2 sene yada 2 sene sonra o parçayı değiştirtmemiz mi gerekiyo?

Sonuç olarak alma mı diyosunuz ? kafam karıştı iyice konuyu fiyat için açtım neredeyse telefondan vazgeçicem :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı

Paylaştıklarınıza bakarak şunu demeliyiz 2 sene sonra telefon kullanılmaz hale geliyo telefonun ömrü 2 sene yada 2 sene sonra o parçayı değiştirtmemiz mi gerekiyo?

Sonuç olarak alma mı diyosunuz ? kafam karıştı iyice konuyu fiyat için açtım neredeyse telefondan vazgeçicem :)

Hocam ben kullaniorum bisi yok simdilik ve nettede ole 2sene sonra bozulur sie bisi gormedim. Ins bulurlarda bizde aydinlaniriz

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    holederma bunu yazdı

Hocam ben kullaniorum bisi yok simdilik ve nettede ole 2sene sonra bozulur sie bisi gormedim. Ins bulurlarda bizde aydinlaniriz

İnşallah hocam bekliyoruz bakalım.Bende bu telefonu almak istiyorum kafama koydum ama bu muhabbet canımı sıktı sadece

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Sipariş verdim hocam. On numara telefon. Hiç düşünme. 2 yıla kim öleee kim kalaaa..

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

valla bende samsung s7 yi çok beğendimdi ama fiyatı çok pahalı geldi, sonra piyasada biraz araştırdım sadece kamera farkı olan ki oda gerçekden çok az bi fark bence kullanmaya göre, xiomia mi5 ile tanıştım 2 gündür kullanıyorum fiyatıda s7nin yarısı fiyatına 1300 tl türkiyede satışada başladı 1500 tl gibi bi fiyatla, ama ben kaçak aldım şahsen s7 vermeden önce bi araştır bu telefonu gayet memnun kalıcaksındır, bu arada bende iphone 4 kullıyodum hocam aynı senin gibi 5 senedir, malum sebeblerden bende değiştirdim ama memnunum şuan, soru sormak istersen çekinmeden sor telefonla ilgili..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Ben de note 3'ü değiştireceğim bugün kısmetse. Tanıdık bi telefoncudan 6s alıyorum sıfır kapalı kutu 2700'e. Saat 6'ya kadar fikrimi değiştirip ani bir kararla 6s plus almazsam tabi.

hocam senin telefon seni lansmana kadar götürürse bence sen 7 i bekle 

Hocam lansman eylül ayında yapılır, ekimde satışa çıkar felan derken ben 2-3 ay daha beklemiş olacağım. 2 gündür bakınıyorum zaten hep alayım da kurtulayım.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 4132 Toplam Mesaj: 33
samsung garanti fiyat farkı s7 edge