Samsung Not 5 IMEI Atmam Lazım | Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba müridler elimde not 5 var alt modeli N920T. Google da adam gibi bir şey bulamadım. Varmı kaynak önerebileceğiniz bir yer ? Nasıl yaparık.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ev ortamında sen yapamazsın hocam telefoncuya vermek gerek. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Not5 in ne özelliği var ki hocam. Xiaomi, general mobile vs rahatlıkla atmıştık daha önceden. Note5 için harbiden bir adam gibi onu da yok kaynak da yok. Niye ki

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Benim bildiğim atılmıyor hocam.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Not5 in ne özelliği var ki hocam. Xiaomi, general mobile vs rahatlıkla atmıştık daha önceden. Note5 için harbiden bir adam gibi onu da yok kaynak da yok. Niye ki

Hocam kimi cihazlarda (dediğin gibi çin telefonları ve çoğu mtk işlemci) usb ile bağlayıp kendin atabiliyorsun ancak diğer çoğu cihazda bunu kendin yapamıyorsun farklı yazılımlar kullanman lazım (box denilen cihazlar var) sen yazılıma sahip olsan bile atamazsın çünkü kredi alman lazım bunları kullanmak için. En bilineni octobus box arayıp bakabilirsin. Bunun gibi cihaza göre veya modele göre farklı boxlar var. Telefoncularda bu şekilde yapabiliyor. Farklı yöntemleri vardır belki ancak varsa da çoğu kişi paylaşmaz çünkü para kazanıyorlar. Mesela benim g3 için yazdığım dökümana bakabilirsin normalde 50 tl e satılıyordu o yöntem. Neyse öyleyken böyle kolay gelsin sana.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam kimi cihazlarda (dediğin gibi çin telefonları ve çoğu mtk işlemci) usb ile bağlayıp kendin atabiliyorsun ancak diğer çoğu cihazda bunu kendin yapamıyorsun farklı yazılımlar kullanman lazım (box denilen cihazlar var) sen yazılıma sahip olsan bile atamazsın çünkü kredi alman lazım bunları kullanmak için. En bilineni octobus box arayıp bakabilirsin. Bunun gibi cihaza göre veya modele göre farklı boxlar var. Telefoncularda bu şekilde yapabiliyor. Farklı yöntemleri vardır belki ancak varsa da çoğu kişi paylaşmaz çünkü para kazanıyorlar. Mesela benim g3 için yazdığım dökümana bakabilirsin normalde 50 tl e satılıyordu o yöntem. Neyse öyleyken böyle kolay gelsin sana.

anladım hocam. Mecbur gidecek :D 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu işlerin ustası @kady müridi konuya çağıralım en iyisi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

duzeltme 

modeli yanlıs okuyup yanlış  cevap yazıyordum

telefoncu arkadasın varsa z3x yada octo olan arkadas varmı bak     manuel yapaman

kady tarafından 03/May/18 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    kady bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

duzeltme 

telefoncu arkadasın varsa z3x yada octo olan arkadas varmı bak     manuel yapaman

Bilgi için sağol hocam :) telefoncuyu geç reelde hşç arkadaşım yok hocam no problem parasıyla yapılır çok çok 50 liradır.

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    kady bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

duzeltme 

Bu boxlarin manfigi nedir peki hocalar onu da anlatin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    kady bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

duzeltme 

Bu boxlarin manfigi nedir peki hocalar onu da anlatin

Çok emin olmamakla beraber, bu. "Flash"lama işlemi için, sıradışı ölçülü ama yüksek akım verebilen bir yapısı olmalı, bu BOX`ların.

KonuDışı,
    Ben bu, İnce MUHARREM`e Oy veririm
    Bu İnsanEvladı birşey yapamaz ise, YaratıcıYıkım gelsin, ve gelmeli de.

RitmFarbRacourci tarafından 04/May/18 11:02 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1231 Toplam Mesaj: 11
samsung imei edit orijinal tamir change değişmek oynamak no5