folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Samsung Note 4 Mü - LG G3 Mü - Sony Xperia Z3 Mü?

Samsung Note 4 Mü - LG G3 Mü - Sony Xperia Z3 Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Uzun süredir böyle bir konu açmıyordum (En son AB ye kadar banlanacaktım ama 23 Mart 2013 (Cumartesi) 15:07 tarihinden beri)  :)

Neredeyse 1 yıl olmuş ama artık LG G2 - 32GB ı emeklı etmeyı dusuuyorum ...

Bu 3 Cihaz arasında kaldım ... Bir haftaya kadar birisini seçip alıcam ama MediaMarkt ta 3 ünü de inceledim , 3 ü de hoşuma gitti ...

Samsung un Batarya Performansı yine kahredermi diye dusunuyorum ...
    LG G3 ilk çıktıgında ekrandı , kasa acıklıgıydı vss sorunları vardı ...
    Sony hiç kullanmadım menüsü falan bi acayıp gelıyor , alışabilirmiyim bilmıyorum...

Tavsiyeniz nelerdir , Bu Cihazlardan kullanan arkadaşlardan AL yada ALMA diyecekleri şeyler varmıdır ,

Artıları Eksileri konusunda yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar ...

Alacağım cihazda en büyük takıntım BATARYA PERFORMANSI ... Şarjın Uzun Gitmesi ...

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Samsung çılgınlar gibi yeni model cıkarıp duruyo. Yakın zamanda hatta geldi diye biliyorum Samsung A serisi Türkiye'de satışa sunulmaya başlandı. Sanıyorum 2 modeli var A3 ve A5. Yani şunu demek istiyorum. Bunları geç amiral gemi modeli telefonları bile sürekli değişiyo. En son note edge cıktı sanırım onunda görüntüsü hoş yenilik olan sag tarafta çubuk ekran eklenmiş. 

Lg konusunda fikrim yok kullanmadığım icin yorum yapamam. 

Ama Sony 6 ayda bir amiral model cıkaracagını söylemişti ve o şekilde devam ediyo sanırım. Ben Sony'nin daha özenli oldugunu düşünüyorum bu konuda. Z3 tasarım olarak 10 numara geliyo bana,içerik ve performansı hakkında da iyi şeyler duymuştum. 

benim oyum : Sony Xperia Z3

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Xperia Z Serisi bana çok soğuk geliyor böyle sanki bir garip menüleri falan amk kendi romunda file browser bile yok ne bileyim

Samsung Note 4 diyebilirrim kalemi vs herşeyi çok güzel telefon ama şarj konusunda sıkıntı yaratıcak ve klasik samsung kalıbı plastik vs ama bu seçimde oyum Note 4 ' e

Lg g3 = 1 haftadır lg g2 kullanıyorum gerçekten çok beğendim hani önce ki telefonum Ascend p6 hızlı diyordum bunun yanından geçemez oyun performansı vs sarj süresi acayip uzun hani wifi açık mesajlaşma en fazla 20 dk oyun falan 2 gün götürdü beni g3 de böylemidir diye düşünüyorum böyleyse baba telefondur cidden ama 

burada oyum note 4 e kalem + sı var büyük ekran 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

ya note edge ya da note 4

keşke param olsada edge alsam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Htc one m8 e de bakabilirsin

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

ya note edge ya da note 4

keşke param olsada edge alsam

Neden EDGE hocam?

Onu da sokabilirim listeye sıkıntı yok onu da inceledım ama ben o yana koydukları ekran dısında bır fark goremedım ...
    Hatta o ekran yuzunden bataryanın daha da cabuk bıtecegını dusundugum için eklemedım onu listeye , extra bir farkı yok bence Note 4 ve EDGE arasında ...

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

G2 ile devam et derim. G2 rahat 2 sene daha kasmadan götürür. Zaten G2'den,  G3'e geçmek ayrı bir israf. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

Htc one m8 e de bakabilirsin

Hocam HTC nin ... One S , One X , Desire , Desire HD , Wildfire Modellerini kullanmış biri olarak batarya performansından iğreniyorum :D

M8 için kullanmadım yorum yapmak istemiyorum ama onda da Bu verdiğim cihazların arayüzü ile M8 i kıyasladıgımda çok kalas geliyor ya :)

Ama yine de sağol önerin için ...

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

G2 ile devam et derim. G2 rahat 2 sene daha kasmadan götürür. Zaten G2'den,  G3'e geçmek ayrı bir israf. 

Zaten tek korkum G2 ye geri dönmek :D

G2 aldım kullandım başlamaz olaydım :D ardından S4 aldım begenmedım tekrar G2 aldım , İphone 5 aldım begenmedım G2 aldım :D

Şimdi diyorum bidaha yanlış yapmayalım da yine G2 ye dönmeyelım ...

G2 gercekten hasta etti kendıne ...

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

NOTE 4 veya Xperia z3 arasında karar kılmalısın.

note özellikleri yani kalemi kullanırım diosan note.

daha iyi malzeme dayanıklı telefon diosan sony.

ama sony nin kamerasını hiç beğenmiyorum.

lg g3 ün fyatı ise paralel de 1300 tl  ye kadar düştü onu ayırmak lazım.

tüm cihazları kullandım merak ettiğin bişi varsa sor hacı.

bu arada sony nin 6 ayda bi amiral gemisi çıkardıgını düşünürsek değeri daha düşük.

PanxeR tarafından 02/Şub/15 01:48 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Hocam zenfone2.Hiç düşünme.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
Toplam Hit: 3714 Toplam Mesaj: 27