Samsung S5570 Galaxy Mini

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

ilyas208 bunu yazdı:
    -----------------------------

Bende bu teli almayı düşünüyorum inceledim fiyat/performans oranı gayet güzel ve android işletim sistemi var en büyük artısı bence kamerasında flaşı yok bu büyük bir eksik ama kamera çözünürlüğü fena değil yani sonuç olarak gayet güzel hoş bir telefon gibi geliyor...

AYNEN +1

zaten en büyük eksisi kamerası bide ekrar tft old. için biraz bişeler okudum ama şimdi hatırlamıyorum. neyse bu fiyata akıllı telefon bu özelliklerle çok ii bence.

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmethakan34
    ahmethakan34's avatar
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:

murdery bunu yazdı:

hepsi iide ben samsungun kameralarına gıcık oluyorum..bunda da 3  mp kamera var flash yok....bi de samsunglarda wifi sorunu oluyo ben de anlamıyorum sorun ne ama sürek wifi kullanmayacaksan problem yok....

sorun derken hocam sürekli olmasada ara ara kullanacam bide hangi modeli kullanmıştın

hocam sorun bağlandığım wifi yi görmüyodu..ben de modemi tekrar kurarak sorunu hallediyodum....

bu arada telefon  samsung corby pro b3410

Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

ahmethakan34 bunu yazdı:

HeYeT bunu yazdı:

murdery bunu yazdı:

hepsi iide ben samsungun kameralarına gıcık oluyorum..bunda da 3  mp kamera var flash yok....bi de samsunglarda wifi sorunu oluyo ben de anlamıyorum sorun ne ama sürek wifi kullanmayacaksan problem yok....

sorun derken hocam sürekli olmasada ara ara kullanacam bide hangi modeli kullanmıştın

hocam sorun bağlandığım wifi yi görmüyodu..ben de modemi tekrar kurarak sorunu hallediyodum....

bu arada telefon  samsung corby pro b3410

anladım kardeş saol umarım bunda bi problem yaşamam

ay sonunda almayı planlıyorum.

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    konularını takip ediyorum 3 ünüde bende bunu almayı düşünüyorum ama Amasyada çok daha pahalı oluyor babamda nete sıcak bakmıyo napcam bilmiyorum :) sen al bak yaz yorumlarını epeyce araştırdın sonuçta
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    Telefonu Tavsiye ederim .. Güzel ve Kullanışlı

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

5800 dan artıları ve eksileri nelerdir android uygulamaları ne alemde

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    telefonu kullanan arkadaşım var ve telefona uygulama yüklemek tam bir işkence. android market telefonda yok yani uygulamaları samsung android market diye bi marketten yüklüyorsun ve burada uygulama çok kısıtlı ve birçoğu ücretli. https://market.android.com buradan uygulama yüklenmiyor çünkü telefon bu marketi desteklemiyor. telefonda android 2.2 olmasına rağmen böyle bir saçmalık var. uygulama dışında telefon gayet iyi. 600 mhz işlemcisi var ve dokunmatiği gerçekten çok iyi ve çok hassas. multitouch destekli dokunmatik ekranı var, sensörleri gayet başarılı.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Quetzalcoatl bunu yazdı:
    telefonu kullanan arkadaşım var ve telefona uygulama yüklemek tam bir işkence. android market telefonda yok yani uygulamaları samsung android market diye bi marketten yüklüyorsun ve burada uygulama çok kısıtlı ve birçoğu ücretli. https://market.android.com buradan uygulama yüklenmiyor çünkü telefon bu marketi desteklemiyor. telefonda android 2.2 olmasına rağmen böyle bir saçmalık var. uygulama dışında telefon gayet iyi. 600 mhz işlemcisi var ve dokunmatiği gerçekten çok iyi ve çok hassas. multitouch destekli dokunmatik ekranı var, sensörleri gayet başarılı.

dediklerine katılıyorum media marktta baya bi inceledim dokunmatik çok ii işlemci de kurtarıyor bu android market olayını bilmiyordum.

neyse yinede alacaım eksileri olsada mükemmeli ararsak işimiz var zamanla sanırsam samsung android market genişleyecektir.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

SHaDeWRoX bunu yazdı:
    Telefonu Tavsiye ederim .. Güzel ve Kullanışlı

az daha bilgi ver hele :)

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj