Samsung WA Türkiye Açıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung kendi online alışveriş sitesini açtı. Fiyatları aşırı abartı buldum ama takip etmekte fayda var.

https://www.samsungwa.com.tr/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bugun bayağı bayağı sövdüm samsung a. 

SSD dışında uzak durun samsungdan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.samsungwa.com.tr/kablosuz-hizli-sarj-standi-guc-228-322

Orjinal Samsung kablosuz hızlı şarj standının fiyatı düşmüş. Çakmaları çok var. Hızlı şarj özelliklidir kablo ile aynı sürede şarj yapar. İçinde fan var kendi kendini soğutuyor. Galaxy App'ten Galaxy Fırsatları uygulamasını indirin içinde kuponlar var. 100 liraya 50 indirim kuponunu alın 80 liraya gelsin.

Seni seviyorum Tesla, pislik Edison.

mkyb tarafından 15/Nis/17 15:21 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

bu nedir :)

https://www.samsungwa.com.tr/bb-8-battleworn-special-edition-with-forceban-hobi-548-840

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

bu nedir :)

https://www.samsungwa.com.tr/bb-8-battleworn-special-edition-with-forceban-hobi-548-840

https://www.youtube.com/watch?v=_8vvPdtpDg4

Zengin oyuncağı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

milyon dolarlık şirket sonra neden apple fanboysun diye kızıyorlar

kampanyalara giriyorum

s8 ön sipariş e basıyorum

SamsungWa Sayfa görüntülenemiyor. Girdiğiniz adresin doğru olup olmadığını kontrol edin. Adres yanlış girilmiş / değiştirilmiş veya kaldırılmış olabilir.

daha web siteni yapamıyorsun hizmet veriyorsun

teknik ekip telefonu tanımıyor olan özelliğe yok diyor olmayana var diyor.

samsung = rezillik

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Elimde Samsung'un Series 5 think bilgisayarı var. Ekim 2013'te almıştım. Hala kullanırım. Allah daha uzun süre kullanmayı nasip etsin. 1.5 kg ağırlığında ve ince birşey. 1200 civarı para vermiştim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Elimde Samsung'un Series 5 think bilgisayarı var. Ekim 2013'te almıştım. Hala kullanırım. Allah daha uzun süre kullanmayı nasip etsin. 1.5 kg ağırlığında ve ince birşey. 1200 civarı para vermiştim. 

Samsung'un laptopları cidden iyiydi ama 2014'te çekildiler laptop işinden.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung Deneyim Mağazasından Fotoğraflar :

-İstediğiniz kılıfı dilerseniz kendi telefonunuza yada standtaki maket telefonlara takarak deneyebilirsiniz.

-Ücretsiz wifi hizmeti var cihazlardan internete girebilirsiniz.

-Fincan bardakta ücretsiz çay ve kahve ikramı

-Cihazınızı garantiye gönderilmek üzere bırakabilirsiniz.

mkyb tarafından 17/Haz/17 16:06 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

az önce s8 alan müşterimize 500tl samsung wa hediye çeki geldi. güzel kampanya 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

az önce s8 alan müşterimize 500tl samsung wa hediye çeki geldi. güzel kampanya 

Hediye çeki veriyorda mağazada, siteden fazla ürün var. Mesala mağazadaki kılıfların hiç biri sitede yok.

Toplam Hit: 3365 Toplam Mesaj: 16
samsung