folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sandisk 256GB Ultra Plus SATA 3.0 SSD - Bimeks

Sandisk 256GB Ultra Plus SATA 3.0 SSD - Bimeks

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

çizik bakalım ne çıkıcak

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

gittim aldım ben mağazadan. hediye çeki yokmuş sordum özellikle.

yarın kuracam sistemi sata kablom yok orda da kalmamış, vatan da uzak olduğundan gidemedim almaya.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

gittim aldım ben mağazadan. hediye çeki yokmuş sordum özellikle.

yarın kuracam sistemi sata kablom yok orda da kalmamış, vatan da uzak olduğundan gidemedim almaya.

valla ben kargo beklicem.. gelince de hemen kuramam heralde, sanırım laptopa takıcam bunui laptoptaki 128 liği pc ye takacam derken işi var daha :d

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

hocalar bi sorum olcak bende bu pc varda

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge60-0nd-412tr-i7-3630-24ghz-8gb-750gb-2gb-gtx660-vga-156-freedos-notebook-pmu238618

sanırım bu pc nin msata girişi varmış normal sata girşi yokmuş çokta anlamıyorum açıkcası, ben bu ssd taktırabilir miyim bunu nerden anlayabilirim?

edit:google dan buldugum kadarıyla sanırım sadece msata takılıyomuş ssd için dvd rom u sökmem gerekmiş neyse kalsın artık ssd miz eksik kalsın :D

GUS tarafından 12/Kas/13 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Tomshardwareguide gayet ayrıntılı olarak incelemiş sitesinde. Bence fiyatına göre gayet iyi bir ürün.

http://www.tomshardware.com/reviews/ultra-plus-ssd-nand,3502.html

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    şu dvd yazici seysini cikartip bi ssd de ben takmak istiyorum pc ye. Şu aralar ekonomik durum pek musait degil ama.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam teşhir ürünü olmasın? bimeks genelde teşhir ürünlerinde indirim yapıyor.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

teşhir ürünü 1 olur 2 olur : )bi mürid gidip mağazadan aldı mesela , kaç tane teşhir ürünü olcak admların elinde de sat sat bitiremediler . yani en azından öyle umuyorum :)

MaviGozluDev tarafından 13/Kas/13 04:19 tarihinde düzenlenmiştir

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

hocalar lg x170 modeli netbook  un içine girermi bu bir el atın size zahmet.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

teşhir ürünü 1 olur 2 olur : )bi mürid gidip mağazadan aldı mesela , kaç tane teşhir ürünü olcak admların elinde de sat sat bitiremediler . yani en azından öyle umuyorum :)

hocam kilitli kutudan alıp verdi eleman, bantı filanda üstündeydi kutunun.

aletin üzerinde de en ufak bi kılcal çizik sata giriş yerlerinde de yine aynı şekilde ufakta olsa bi çiziğe rastlamadım ben. Teşhir gibi durmuyo velhasıl.

edit: temiz kurulum sonrası değerler bu arada, sistem klon filan değil.

bu ATTO ile aldığım sonuçlar

asd

buda AS SSD Benchmark'ın sonucu.

asd

NoToLeRaNcE tarafından 13/Kas/13 12:43 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 5649 Toplam Mesaj: 35