folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Sanırım Çok Pis Virüs Yedim.

Sanırım Çok Pis Virüs Yedim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar sanırım çok pis virüs yedim ancak Avira felan hiç oldu. Rica etsem biriniz tw ile bağlanıp ne kadar virüs varsa anasını ağlatırmısınız ? 

Asla Asla Deme. . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Combofix çak

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Combofix çak

Ardindan su siralar 6 ay ucretsiz ful surum kullanma imkani sunan bitdefender kur. Forumda arat cikar

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

hocam combofix win10 da çalışan bi sürüm bilionuz mu? Nerden indirirsem indireyim nedense çalışmıo. 64 bit win 10

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Üniversitedeyken bir internet kafenin teknik servisliğini yapıyordum.

Liseli çocuklar sürekli gelip şöyle böyle oldu diye dertlerini anlatırdı.

Hepsine bir kağıda "combofix" yazar yollardım.

"Combofix çak düzelir"

Haftada 3-4 kişi Allah razı olsun abiiiii diye girerdi içeri.

Arkadaşın dediği gibi hocam, combofix çak düzelir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Combofix açılmaz halede getirebilir 2 ucu keskin bıçak adam tw ile bağlanın siz temizleyin diyor varın siz düşünün bilgi seviyesini?

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Anlayamadığım şey bu kodumun işletim sistemi Windows 2000 d de aynıydı 2015 senesinde çıkan Windows 10 da aynı. Her an virüs yuvasına dönüşebilir durumda. Kurulu sağlam antivirüs proğramları olduğu halde bişeylerin bulaşması An meselesi. Bu adamlar bu işletim sismini bilerekmi kapatmıyorlar. Yoksa zararlı yazılım yazan coderler Windows developerlarından çok dahamı iyi. 

Geçen gün driver pak solution indirmek için torrent client proğramı kurdum. Bilgisayar ebesininkini tersten gördü temizlemek için saatler ve uğraştım. Daha bişey indirmedim bile. İşin kısası Windows kıllanıyorsak virüs mutlaka bulaşır

senin muhtemel çözümün sistem geri yükleme yapabilirsin.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Anlayamadığım şey bu kodumun işletim sistemi Windows 2000 d de aynıydı 2015 senesinde çıkan Windows 10 da aynı. Her an virüs yuvasına dönüşebilir durumda. Kurulu sağlam antivirüs proğramları olduğu halde bişeylerin bulaşması An meselesi. Bu adamlar bu işletim sismini bilerekmi kapatmıyorlar. Yoksa zararlı yazılım yazan coderler Windows developerlarından çok dahamı iyi. 

Geçen gün driver pak solution indirmek için torrent client proğramı kurdum. Bilgisayar ebesininkini tersten gördü temizlemek için saatler ve uğraştım. Daha bişey indirmedim bile. İşin kısası Windows kıllanıyorsak virüs mutlaka bulaşır

torrent clienti sandboxa kur öyle çalıştır sende?

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

torrent clienti sandboxa kur öyle çalıştır sende?

hocam sandbox tarayıcıyı felan izliyor. şifreler vs keyloger olabilir. ayrıcaexeleride programın içinde açmak istediğimde antivirüs tutuyor. kurarken tarayıcıya çift tıklat felan diye anlatıyor ama hiç bişey anlamadım.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Trollerden paranoya olduk iyi mi ? Nickini görüp konuya daldım, sövmek için ama şimdi sakinim. Umarım sorunun çözülür.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Combofix değil 

Malwarebytes kur tarat tertemiz olsun makina

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
Toplam Hit: 2123 Toplam Mesaj: 14
tag