folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Yav sanki çözüm, bu işi yapmaya meyilli kaç kişiyi engelleyecek bu yasa sizce? Ne kadar caydırıcı ki? Sadece birilerinin vicdanını rahatlatmaya yarayan saçma sapan bir yasa. Nasıl sessiz sedasız önümüze koydular ben onu anlamadım. İşe yarayacağı tek yer itibarsızlaştırmak istenilenlerin kurban olması olayları olacak.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence yetersiz, özellikle yaşlı yada çocuklara dokunanlara direk idam..
    biraz konu dışında olacak ama anasından ebesinden gırtlağa çökercesine zorla para pul elde edenlerede bişeyler yapılmalı, bunun öyle örnekleri var ki yürekler dayanmaz.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    esinti bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Sapıkları kesinlikle savunmuyorum lakin , böyle yasalar ile arap ülkelerine dönmeyelim :D 

Aksine destekliyorum. Hatta Abd'deki gibi cinsel suçlardan hüküm giyip dışarı çıkan mahkumlar taşınacağı yerdeki komşularına kendinin sapık olduğunu söylemesi gerekmeli. Komşulardan birisi bile istemezse adam taşınmak zorunda.

Saçma olmuş kim mahallesinde sapık ister. Adam hiçbir yerde oturamaz.

Yapmasın sapıklık o zaman. Zorla mı sapık yaptılar.  Arabayla birine çarpmak değil bu.

Sen küçük kızın oynarken onu izleyecek sapık komşudan rahatsız olmayacaksan abi adresini yaz sana komsu yapalım. Kızma ama verdiğin cevabın yanlışlığını anla diye dedim....

Bence çok iyi olmuş az bile olmuş. 

Özgecan aslanda ya da bağdatta 19 yaşındaki üniversite öğrencisine tecavüz eden şöföre atanlar, şimdi haksızlık yanlış nidağları atmasın. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Vajinada zorlama izleri, vücutta darp izleri, tecavüzcünün sperm örnekleri vs aranır hocam tecavüz vakalarında. Bunlarda doktoruna ve yoğunluğa göre çabuk çıkartabilecek belgeler.

Bu arada spermin size ait olduğunu anlamak için illa sperm örneği almalarına gerek yok. Bir şırınga kandan eşleşme yapabiliyorlar.

ya fantazi yaptıysak kafamız güzel iken.?

once zorladık. yetmedi kırbaçladık. üstüne hap attırdık kıza içine boşaldık ozaman ne olacak.

hadi mantıklı doğru değil biliyoruz ama yapnları tuzağa düşürseler ne olacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

cok begendiniz amerikada, onem sirasina gore can guvenliginde once kadinlar ve cocuklar, sonra hayvanlar, daha sonra erkekler geliyor. bir kadinin sikayetine maruz kalirsaniz, hayatiniz mahvoluyor. o yuzden erkekler abd'de kadinlardan RESMEN korkuyor. iki dusunup, bir konusuyor. O yuzden kadinlar cok rahatlar, ozguvenleri tavan ve baskinin zerresini hissetmiyorlar. 

biz erkekleri durdurmanin baska yolu yok beyler, kabul ediniz lutfen. keske abd'deki kadar sert bir sekilde uygulanabilse de, tecavuzler dursa. 

ayrica hadim etmek sadece tecavuzden alikoyar, kadinlarin ustundeki baskiyi kaldirabilmek icin daha coook kararlar alinmali (ve kararlilikla uygulanmali) bence.

edit: okudum da sanki hepimiz tecavuzcuymusuz, sapikmisiz gibi yazmisim :) biz erkeklerin kadinlar ustundeki baskisindan bahsediyordum, durdurmanin yolu da bu ve benzeri kararlar

mizahi tarafından 27/Tem/16 09:58 tarihinde düzenlenmiştir

All I need is a possibility.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@mizahi hocam guzel demissin de once adalet sistemimizi adaletli hale getirmek lazim degil mi sence de? Oralarda adaletten suphe duyan yok, burda hakim savciya gram guven yok.

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

fiziken kesilmedikten sonra pek bence önemi yok

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Konuyla ilgili olarak Kevin Spacey abimizin " the life of david gale " filmini izlemenizi öneririm.

Edit: Ayrıca Mads Mikkelsen abimizin " jagten " filmi.

GusFring tarafından 27/Tem/16 14:18 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

hadım ettiler diyelim bu adam gidip dışardan anabolik steroid alarak vücuda dışardan testosteron sokarak yine istediğini yapamaz mı?

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    GusFring bunu yazdı

Konuyla ilgili olarak Kevin Spacey abimizin " the life of david gale " filmini izlemenizi öneririm.

Edit: Ayrıca Mads Mikkelsen abimizin " jagten " filmi.

Zalimadamın yorumuna tam bunu yazacaktım siz yazmışsınız. Katılıyorum. İftirada olabilir. Kesin durumlar icin olmali

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 6598 Toplam Mesaj: 58
sapık taciz