folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sarhoş Bi Adamı En Kısa Sürede Nasıl Ayıltırız ?

Sarhoş Bi Adamı En Kısa Sürede Nasıl Ayıltırız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Tuz ruhu içir : ) Ve ya kuvvetli baz filan içir. Ne olabilir mesela HNO3 billeşiği birebirdir ölmezse kesin ayılır :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyperviper
    hyperviper's avatar
    Erkek

ÖNEMLİ NOT: Parmağı boğazına atacaksın :D

thegodisnowhere
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    kafanmı güzel oldu yada götünlemi içiyon a.q de ,anında ayılır garantilidir:)

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

arkadaslar acı kahve ve soğuk su ayıltmıyorkendimden bilyorum birkeresinde yayla soğuğunda sabah 4-5 civarında koma oldum votkaiçmiştim.. :)  ne kahve ne soğuk su abimin  yumrukları ayıltıyordu beni sanki fpski fps oyun oynuyorum  bir yumruk gozum açılıyor sonra tekrar kapanıyor :D

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 36127 Toplam Mesaj: 25