Şarkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    Öncelikle iyi günler arkadaşlar bence kızlar veya aşk olmasaydı şarkı-türkü diye bi şey olmazdı ( metal şarkılar hariç çünkü onların şarkı sözlerini anlamıyorum) katılıyomusunuz.

Every thing"s place and her time reach
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    baba bu konuda nerden esti hayırdır. kızların olmaması diye bişey olamazdı türküler illa bi aşk yada kıza yakılıyo değiller... haa bide aşk illa karsı cinse duyulan bi his değildir Allah'a duyarsın kardeşine annene dedene bile aşık olabilirsin :P kib
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    kızlar olmasaydı-şarkıcılar da olmazdı-Şarkı weya yaşamda olmazdı..;)

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    yok abi ole bisiy.

ask sarkilari ya gercekten gonlu guzel degerli insanlar tarafindan, ya da her begendigi kiza asik oldugunu sanan salak popcular tarafindan yazilir ki ikinci durum cogunluktadir.

ama insanin sevgiden baska duygulari da vardir. nefrettir, intikamdir, ozlemdir, fln fln. metal muzik haric demissin ztn ii bi noktaya deginmissin, metalin ole sacma sapan seylerle isi yoktur :)

hatta keske kizlar olmasaydi, muzik dunyamiz biraz daha kalite gorurdu. ota boka sarki yazan robocop kilikli heriflerden kurtulurduk.. (bkz.ismail yk seysi)

bir imzam bile yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anka_kusu_1635
    anka_kusu_1635's avatar
    Erkek
    kızların olmaması söz konusu olamaz o zaman çünkü ozaman kendi kendimizi şey edip kendi kendimize doğurmamız gerekir zaten sarkılar sadece kızlar üzerine yapılmaz bazen onlar kullanılır ama anltılmak istenen farklıdır

hatyatın anlamı çıldırmakmıdır yoksa intahara sevdalanmakmı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    bi bakıma doğru

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Metal müzik olmazmış ne diyon olm sen git my dying bride dinle ve müziği yeniden keşfet. Ama haklısın zaten o geyik hep vardır şiirler şarkılar hep kızlar için yazılır. Kızla iş pişirmek için

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _Sword_
    _Sword_'s avatar
    Erkek
    Hojam en iisi rap müzik neden dicekseniz rapte isteğin şeyi eleştrip söyleyebilirisn ama metalmiş rockmış punkmış salla ya... Hangi rock şarkısında kızdığın bi insanı yerden yere vurabiliosun. 2 eşşek çıkmış anırıyo resmen bi şeyde yok yani..

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir benim ödülümde lanetimde bu!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    nie olm yurdum insanının arasından essek ziken bile çıktı ..ağır roman vs..vs de var :d ille de karı/kız olması ve onlara aşık olmak mı gereq

NoT: yukardaki sosyal mesaj içeren geyik asıl msj aşşadaki

haklı gibisin kısmen ..kız olmasa aşk olmasa ota/böcüğe mi şarkı yazılıcak mina kyimm..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    metalde yerden yere vuramiyomusun ? zuhuhe daha neler duyacam..

hacim metalde sozler biraz dolayli olduundan eh birazda vokal sert oldugundan cogunlukla, anlamamissindir sen. ztn metalde sozler zeka urunudur. ole rap gibi mimimimamama yla soz yazilmior ve duz ritim 4 sn lik melodi ile beste yapilmiyor :\

bir imzam bile yok
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    Tamam bence konunun çöp tenekesine gitme zamanı geldi

Toplam Hit: 1978 Toplam Mesaj: 17