SATILDI - Satılık Asus Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

fiyat çok yüksek hocam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Asus i7 7700hq 16ram GTX 1050 1tb hdd 256ssd harman kardon ses sistemi (bu seste bir laptop hiç görmedim inanın) 5500 diyorum varsa ilgilenen yazabilir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

2012 model bir laptop için fiyat çok fahiş. Yalnız bilgisayar temiz kullanılmış ona lafım yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

fiyatı 1000 TL yazsaydım pahalı diyenlerden kaç tanesi, "fiyat çok ucuz, fiyatı biraz arttırmalısın" diyecekti merak ediyorum?

pahalı diyenler acaba ürünün ederi nedir, kendileri olsa bu ürünü kaç liraya satışa koyardı söyleyebilirler mi?

bu arada bence bu tür konular için TBT ürün fiyatı belirleme komisyonu kuralım, biri satış yapacağı zaman önce komisyondan onay alsın, oradan aldığı fiyata göre başlık açsın?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

siz iflah olmazsiniz.

senin fiyatin pahalı degil, senin fiyatin fahis!

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

Tipik bir tbt satış konusu.

3 ay once bu laptopu ikinci el ama 1 yil daha dell garantili olarak 9000 tl'ye aldım.

https://www.amazon.com/Dell-PRM7520WYDRD-Precision-Workstation-i7-7820HQ/dp/B0772RNGFZ

sizin mantiga göre satmak istesem suan en az 15.000 tl istemem lazim 

aklınız alıyor mu? bu mantıklı mı?

Hocam sen yanlış anladın beni, tbt deki satış konularının %90 ında düdükleme fiyatı vardır ondan bahsediyorum. Aç her konuyu oku, çoğunluk 0 ından pahalıya 5-10 yıllık ürünlerini satmaya çalışır. Müridin müride ziki kalkmaz ama tbt fiyatı denilen olay biteli 10 yıl oluyor. Eskiden sahibinden fiyatı 3000 se tbt fiyatı 2500 olurdu, fiyatlarda makul koyulurdu alışveriş gerçekleşirdi.

Şuana kadar 1 tane konu hatırlıyorum, müridin biri logitech g502 sıfır mouse u çok uygun fiyata satmıştı.

DarkFall tarafından 30/Eyl/20 10:41 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

Tipik bir tbt satış konusu.

3 ay once bu laptopu ikinci el ama 1 yil daha dell garantili olarak 9000 tl'ye aldım.

https://www.amazon.com/Dell-PRM7520WYDRD-Precision-Workstation-i7-7820HQ/dp/B0772RNGFZ

sizin mantiga göre satmak istesem suan en az 15.000 tl istemem lazim 

aklınız alıyor mu? bu mantıklı mı?

Hocam sen yanlış anladın beni, tbt deki satış konularının %90 ında düdükleme fiyatı vardır ondan bahsediyorum. Aç her konuyu oku, çoğunluk 0 ından pahalıya 5-10 yıllık ürünlerini satmaya çalışır. Müridin müride ziki kalkmaz ama tbt fiyatı denilen olay biteli 10 yıl oluyor. Eskiden sahibinden fiyatı 3000 se tbt fiyatı 2500 olurdu, fiyatlarda makul koyulurdu alışveriş gerçekleşirdi.

Şuana kadar 1 tane konu hatırlıyorum, müridin biri logitech g502 sıfır mouse u çok uygun fiyata satmıştı.

pardon hocam

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı

fiyatı 1000 TL yazsaydım pahalı diyenlerden kaç tanesi, "fiyat çok ucuz, fiyatı biraz arttırmalısın" diyecekti merak ediyorum?

pahalı diyenler acaba ürünün ederi nedir, kendileri olsa bu ürünü kaç liraya satışa koyardı söyleyebilirler mi?

bu arada bence bu tür konular için TBT ürün fiyatı belirleme komisyonu kuralım, biri satış yapacağı zaman önce komisyondan onay alsın, oradan aldığı fiyata göre başlık açsın?

kardeş burası ticarethane değil, sahibinden değil, donanımhaber değil. burda konu açınca insanlar yorum yapacak, fiyat iyi diyecek, ürün iyi diyecek , fiyat kötü diyecek, ürün sorunlu diyecek. git geçmişteki konulara bak, burda sana pahalı diyen insanların "fiyat çok iyi kaçmaz" dediği bin tane konu bulursun.

senin sattığın alete o parayı verende ya embesildir, ya bilgisayardan anlamıyodur. o paraya aynı performansı verecek sıfır makina alırsın, hala daha bıdı bıdı yapıyon. 

edit : 

bahsettiğim sıfır alete bir örnek :))) 

https://www.epey.com/laptop/lenovo-s145-81ut001atx.html

yolbulucu tarafından 30/Eyl/20 11:59 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Şu vatanbilgisayar tarzı yerlerin suçu. Bilgisayar satıştan kalkıyor ama sitlerinde halen fiyatı dolar kuru üzerinden gözüküyor.

Adam 2016'de 1500 TL (Yaklaşık 500 dolar, doların 3 tl olduğu dönem) olan ürünü şimdi satmaya çalışıyor. Sitesinde bakıyor ki tedavülden kalkmış olsa bile 3800 (500 dolar karşılığı) yazıldığı için adam diyor ki "Sıfırı 3800 lira ise benim ki de eder 2800" lira.

Hal böyle olunca hem kullanıyor hem kâr ediyor.

Ülkece ıslah edilmemiz lazım.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Bak hocam sıfır 256 ssd 16gb ddr4 ram işlemci olarakta senin makinanın üstü ryzen5 işlemcili bir makina.

https://www.hepsiburada.com/hp-15-db1049ntr-amd-ryzen-5-3500u-16gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-7dw53eaa6-p-HBV00000XYTLV?magaza=Arcadia%20Bilişim

Buyur fiyatına kendin bak. 

https://www.hepsiburada.com/hp-15-db1049ntr-amd-ryzen-5-3500u-16gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-7dw53eaa7-p-HBV00000XYTLP?magaza=Arcadia%20Bilişim

burada da 512 ssd var. şimdi sen satıcı olarak bana şunu söyle yok ben fiyatı 1000 tl yazsam ucuz satıyorsun fiyatı yükselt diyecek varmı dedin ya. şuan cebinde para var pc alacaksın önünde üç seçenek var senin sattığın pc ikinci el birde bunlar sıfır açık açık hangisini seçerdin onu söyle bana

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 7999 Toplam Mesaj: 51
asus laptop dizüstü intel satılık geforce n56