[Satıldı] Satılık Z1000

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Hocular selam,

Tarz değişikliği olacağı için satacağım. Tarikat içi son fiyat 43500'dür.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-0-ayarinda-z1000-332964475/detay

zputnik tarafından 05/Eyl/16 09:56 tarihinde düzenlenmiştir

İpimle kuşağım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

güzel makina hem sezon bitiyor hemde bende HD VROD düşünüyorum RS1200 sattım tarzımı biraz daha super touring' ten racing' e kaydırma niyetinde olsaydım kesinlikle düşünürdüm ama alacak arkadaşa hayırlı olsun Z1000 bir samurai :) fazlasıyla hayrını görür. Güzel customu yapılmış HD VROD bulan gören olursa haber etsin bana da sezon bitince :D

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

güzel makina hem sezon bitiyor hemde bende HD VROD düşünüyorum RS1200 sattım tarzımı biraz daha super touring' ten racing' e kaydırma niyetinde olsaydım kesinlikle düşünürdüm ama alacak arkadaşa hayırlı olsun Z1000 bir samurai :) fazlasıyla hayrını görür. Güzel customu yapılmış HD VROD bulan gören olursa haber etsin bana da sezon bitince :D

Aynı kafadayız :)

2015 nightrod yakaladım. 5300kmde. Egzost, fuel chip, power commander var. Kaçırmamak için satacağım. Yoksa gayet güzel makine, memnunum.

İpimle kuşağım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

baba makine ateş ediyor resmen yahu.

güzel seçim olmuş, ekşın bitmez bununla :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-harley-davidson-tt-custom-v-rod-takasli-317209670/detay

Metalurjist.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    LethaLImpacT bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

baba makine ateş ediyor resmen yahu.

güzel seçim olmuş, ekşın bitmez bununla :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-harley-davidson-tt-custom-v-rod-takasli-317209670/detay

Bununla görüşmüştük orjinal parçaları yok bir de konuşma sırasında biraz yan yatma konusunda çekimser konuştu o yüzden pek ısınamadım o kadar para verip yılda sadece 4 ay bineceğim makinanın adam gibi olması gerek customu güzel yapılmış orjinal aksesuarlarınında durduğu bir makina lazım. NightROD' te güzelbir seçim bence de kaçırmadan elden çıkar racing işi ayağa düştü, supetouring olayı da işsiz işi işin gücün olmayacak 4 ay o koy senin bu şehir benim gezeceksin ama aile olunca pek mumkun olmuyor şehir içi ve yakın şehirlere günü birlik gidip gelmek için VROD benim için biçilmiş kaftan hea birde ikna etmem gereken bir kişi var :}

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

yok mu bizden birileri :W

gs1200 f800 nc750x

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

gs1200 f800 nc750x

xrv 750 africa twin + xl 185 :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

gs1200 f800 nc750x

GS yerine RS yazmışım :D sizdendim hocam ama artık değilim supertouring zamanım ve kafa nereye biz oraya olarak yaşayamadığım için fazla geldi :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

125 lik mobilet ölecek gibi oluyorum. Cidden 200 km vs lerde nasıl refleks var sizde . 

Galiba biraz beceriksiz im . Elektrikli  bisikletten . 125lik scooter  geçtim . Onlarca hata yapıyorum  . Yolu falan tam okuyamıyorum. Bunlar 50 60 km saat ler . 200 lerde kesin ölürüm . 

Valla bravo.

samaccc tarafından 29/Ağu/16 14:43 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

125 lik mobilet ölecek gibi oluyorum. Cidden 200 km vs lerde nasıl refleks var sizde . 

Galiba biraz beceriksiz im . Elektrikli  bisikletten . 125lik scooter  geçtim . Onlarca hata yapıyorum  . Yolu falan tam okuyamıyorum. Bunlar 50 60 km saat ler . 200 lerde kesin ölürüm . 

Valla bravo.

Hocam,

Eğitim şart. Şiddetle tavsiye ederim.

https://honda.com.tr/motosiklet/motosiklet-egitim-merkezi

İpimle kuşağım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Of ulan canavar içim gitti 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 2502 Toplam Mesaj: 18
z1000 kawasaki sugomi